Topografinė nuotrauka

Ilgametė patirtis topografinių nuotraukų srityje

Skambinkite (8-673) 92494

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Darbus atlieka aukštajį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai

UAB Geodezijos centras įkurtas Vilniuje 2010 m. kovo 22 d. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį geodezinių matavimų srityje turintys darbuotojai. Darbus atlieka aukštąjį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai. Darbai atliekami operatyviai ir laiku, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Topografines nuotraukas atliekame didžiausiuose Lietuvos miestuose- Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Darbai atliekami aukšto tikslumo matavimo prietaisais. Matavimams naudojami elektroniai tacheometrai (Topcon) ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai (Septentrio Altus NR2/NR3). Duomenų apdorojimui ir planų braižymui naudojama profesionali programinė įranga (Geomap 2022).

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas ir bendradarbiauti?

Kada yra reikalinga topografinė nuotrauka?

Kai nusprendžiama nuosavame žemės sklype atlikti tam tikrus keitimus, pavyzdžiui, pradėti namo statybas ar kasinėjimus, yra reikalinga topografinė nuotrauka, kuri yra padaroma atlikus matavimus žemės sklype. Kai sklypo savininkams prireikia šios paslaugos, iškyla tikrai nemažai klausimų, susijusių su šia paslauga: kur kreiptis, kiek tai kainuos, kiek laiko truks nuotraukos darymas, ir t.t. Taigi, pabandysime į visus šiuos klausimus atsakyti.

Svarbu žinoti, kad topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, nes per dvylika mėnesių sklype gali atsirasti gana nemažai pakitimų.

Paprastai topografinėje nuotraukoje atsispindi ne tik gyvenamieji namai, bet taip pat ir ūkinės paskirties pastatai, daugiamečiai medžiai, ir t.t. Taigi, jei planuojate pradėti tam tikrus projektavimo darbus, iš anksto pradėkite planuoti nuotraukos darymą, ir tai gali kiek užtrukti, nes sklypo planą turės patvirtinti įvairios institucijos.

Gana dažnai yra teiraujamasi, kur reikia kreiptis, kad būtų atliekama topografinė nuotrauka, ir čia reikės kreiptis į specialistus, kurie turi licenciją teikti šias paslaugas. Internetinė paieška tikrai visada gali padėti kur kas greičiau atrasti tokias įmones, kurios galėtų jums pagelbėti, ir galite pasidomėti, apie kokias bendroves klientai atsiliepia palankiausiai.

Neretai yra svarbu ir tai, kokios yra teikiamos paslaugos kainos, ir dažniausiai tai priklauso nuo įvairių veiksnių, pavyzdžiui, nuo sklypo sudėtingumo, jame esančių objektų skaičiaus, ir t.t. Žinoma, kiek kainuos topografinė nuotrauka, tai priklausys ir nuo to, kokia bendrovė bus pasirenkama – juk skirtingos įmonės gali būti nustačiusios labai įvairias teikiamų paslaugų kainas. Apsilankę internetinėse paslaugų tiekėjų svetainėse tikrai galėsite rasti visą jums reikalingą informaciją, susijusią su šios paslaugos teikimu.

Dar vienas gana dažnai užduodamas klausimas yra tai, kokius dokumentus reikia pateikti: topografinės nuotraukos gali būti padaromos tuomet, kada yra pateikiamas detalus arba preliminarus sklypo planas, taip pat reikės pateikti nuosavybę įrodančius dokumentus, ir, žinoma, savininko asmens dokumento kopiją.

Jei kyla tam tikrų neaiškumų, susijusių su tuo, kaip yra atliekama topografinė nuotrauka, tokiu atveju galite susisiekti su paslaugos tiekėjais, ir jie tikrai galės atsakyti į įvairius jums iškilusius klausimus. Vis dėlto, nepamirškite, kad nuotraukos atlikimas – tai ne vienos dienos darbas, tad į specialistus vertėtų kreiptis dar gerokai iš anksto. Įsitikinsite patys, kad viskas tikrai nėra taip sudėtinga, kaip gali pasirodyti iš pat pradžių, ir prireikus jums visada pagelbės savo darbą išmanantys specialistai.

Paslaugos

Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai yra reikalingi tam, kad būtų nustatyti tikslūs žemės sklypo duomenys

Plačiau

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai dažnai yra vadinami ir geodeziniais matavimais, ir tai nusako tą patį veiksmą. Kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, nusako, kokios yra žemės sklypo ribos, gali padėti apskaičiuoti naudmenų plotą

Plačiau

Topografinė nuotrauka

Svarbu žinoti, kad topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, nes per dvylika mėnesių sklype gali atsirasti gana nemažai pakitimų

Plačiau

Ūkininko sodybos formavimas

Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas

Plačiau

Sklypų formavimo projektai

Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas turi būti rengiamas tais atvejais, kada planuojama žemės sklypą sujungti, atskirti ar padalyti, tais atvejais, kuomet planuojama formuoti naujus žemės sklypus, pertvarkyti esamų sklypų ribas, nustatyti arba pakeisti žemės sklypų naudmenų paskirtį.

Plačiau

Konsultacijos

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su mūsų įmonėje atliekamais darbais. Padedame išpręsti nesutarimus, dėl žemės sklypų ribų. Taisome pigių matavimų pasekmes

Plačiau
Visos paslaugos

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494