Žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektas

Ilgametė patirtis sklypų formavimo pertvarkymo srityje

Skambinkite (8-673) 92494

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Darbus atlieka aukštajį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai

UAB Geodezijos centras įkurtas Vilniuje 2010 m. kovo 22 d. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį žemės sklypų formavimo pertvarkymo projekų srityje turintys darbuotojai. Darbus atlieka aukštąjį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai. Darbai atliekami operatyviai ir laiku, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektai atliekami Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Darbai atliekami aukšto tikslumo matavimo prietaisais. Matavimams naudojami elektroniai tacheometrai (Topcon) ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai (Septentrio Altus NR2/NR3). Duomenų apdorojimui ir planų braižymui naudojama profesionali programinė įranga (Geomap 2022).

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas ir bendradarbiauti?

Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų rengimo ir įgyvendinimo taisykles 2004 metų spalio 4 dieną patvirtino Lietuvos Respublikos žemės ūkio ir aplinkos ministrai. Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų iniciatoriais gali būti statinių, kurie yra žemės sklype, savininkai, valstybinės žemės patikėtiniai, bendrojo naudojimo pastatų valdytojai, žemės sklypų savininkai, asmenys, kuriems yra suteiktas valstybinės žemės plotas, ir t.t.

Kas gali formuoti šiuos projektus?

Projektus gali rengti kaimo gyvenamosios teritorijos Nacionalinės žemės valdybos vadovas ar jo įgaliotas padalinio vadovas, miesteliuose ir miestuose šiuos projektus gali rengti savivaldybės administracijos vadovas. Projektus gali rengti asmenys, kurie yra įvardyti Lietuvos Respublikos žemės įstatymo 41 straipsnyje.

Kada rengiami žemės sklypų formavimo projektai?

Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas turi būti rengiamas tais atvejais, kada planuojama žemės sklypą sujungti, atskirti ar padalyti, tais atvejais, kuomet planuojama formuoti naujus žemės sklypus, pertvarkyti esamų sklypų ribas, nustatyti arba pakeisti žemės sklypų naudmenų paskirtį. Šių projektų formavimas neišvengiamas ir tuomet, kada planuojama panaudoti sklypus užimtose teritorijose.

Projekto rengimo prašymo pateikimas

Pateikti prašymą galima dvejopai: internetu arba pildant prašymą raštu. Elektroninė prašymo forma gali būti pildoma Žemėtvarkos planavimo dokumentų rengimo svetainėje arba prašymo formą pateikiant užpildant Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektų formą.

Kas finansuoja žemės sklypų formavimo pertvarkymo projektus?

Projektų rengimas gali būti finansuojamas vadovaujantis 2002 metų vasario 15 dienos Lietuvos Respublikos Vyriausybės nutarimu ir jo nustatyta tvarka, visais kitais atvejais projektas turi būti finansuojamas projektą inicijavusio asmens lėšomis.

Kokiais Lietuvos Respublikos teisės aktais vadovaujamasi rengiant projektą?

  • Žemės ūkio įstatymu;
  • Žemės reformos įstatymu;
  • Teritorijų planavimo įstatymu;
  • Miškų įstatymu;
  • Saugomų teritorijų įstatymu;
  • Žemės gelmių įstatymu;
  • Nekilnojamojo kultūros paveldo įstatymu;
  • Nekilnojamojo turto registro įstatymu;
  • Nekilnojamojo turto kadastro įstatymu;
  • Lietuvos Respublikos Vyriausybės paskelbti nutarimai: Nr. 343, Nr. 1443, NR. 1073, NR. 236, NR. 692, NR. 260.

Šio projekto rengimas visada reikalauja tam tikrų žinių ir įgūdžių, todėl norint, kad viskas vyktų greičiau bei paprasčiau, visada palanku kreiptis į specialistus, kurie jums padės atlikti šią užduotį, ir viskas vyks kur kas sklandžiau. Visuomet galite tikėtis profesionalios konsultacijos ir kokybiško paslaugos teikimo, todėl susisiekite su specialistais, ir gausite jums reikalingą pagalbą rengiant Žemės sklypų formavimo ir pertvarkymo projektus.

Paslaugos

Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai yra reikalingi tam, kad būtų nustatyti tikslūs žemės sklypo duomenys

Plačiau

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai dažnai yra vadinami ir geodeziniais matavimais, ir tai nusako tą patį veiksmą. Kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, nusako, kokios yra žemės sklypo ribos, gali padėti apskaičiuoti naudmenų plotą

Plačiau

Topografinė nuotrauka

Svarbu žinoti, kad topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, nes per dvylika mėnesių sklype gali atsirasti gana nemažai pakitimų

Plačiau

Ūkininko sodybos formavimas

Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas

Plačiau

Sklypų formavimo projektai

Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas turi būti rengiamas tais atvejais, kada planuojama žemės sklypą sujungti, atskirti ar padalyti, tais atvejais, kuomet planuojama formuoti naujus žemės sklypus, pertvarkyti esamų sklypų ribas, nustatyti arba pakeisti žemės sklypų naudmenų paskirtį.

Plačiau

Konsultacijos

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su mūsų įmonėje atliekamais darbais. Padedame išpręsti nesutarimus, dėl žemės sklypų ribų. Taisome pigių matavimų pasekmes

Plačiau
Visos paslaugos

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494