Pastatų, patalpų inventorizacija

Ilgametė patirtis pastatų inventorizacijos srityje

Skambinkite (8-673) 92494

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Darbus atlieka aukštajį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai

UAB Geodezijos centras įkurtas Vilniuje 2010 m. kovo 22 d. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį pastatų ir patalpų inventorizacijos srityje turintys darbuotojai. Darbus atlieka aukštąjį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai. Darbai atliekami operatyviai ir laiku, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Pastatų, patalpų inventorizacijos darbai atliekami Vilniuje, Kaune ir Klaipėdoje. Darbai atliekami aukšto tikslumo matavimo prietaisais. Matavimams naudojami elektroniai tacheometrai (Topcon) ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai (Septentrio Altus NR2/NR3). Duomenų apdorojimui ir planų braižymui naudojama profesionali programinė įranga (Geomap 2022).

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas ir bendradarbiauti?

Pastatų patalpų kadastriniai matavimai (kitaip vadinama inventorizacija), yra reikalingi tuomet, kada registruojamas arba apibrėžiamas nekilnojamas turtas. Kadastriniai matavimai padeda nustatyti objektų dydį, vertę, fizinę būklę, pakitimus, ir t.t. Pastatų kadastriniai matavimai turi būti atliekami tuomet, kai yra formuojamas naujai pastatytų statinių nekilnojamojo turto teisių objektas, taip pat tuomet, kada norima apibrėžti kelis atskirus nekilnojamojo turto objektus, jungiant kelis įregistruotus objektus į vieną bendrą objektą, ir t.t. Kadastriniai matavimai gali būti atliekami ir nebaigtiems statyti pastatams, kai yra norima juos įregistruoti kaip nebaigtus statyti.

Kokių statinių matavimai gali būti atliekami?

Gali būti atliekami šių pastatų kadastriniai matavimai: gyvenamųjų namų ir sodo namelių, butų ir bendrabučių, palėpių ir jų dalių, komercinės paskirties pastatų ir jų dalių, inžinerinių tinklų. Susisiekę su kadastrinių matavimų paslaugas teikiančiais asmenimis galėsite pasiteirauti dėl konkrečių teikiamų paslaugų, ir tuomet galėsite sutarti dėl jums reikalingos paslaugos teikimo.

Kur kreiptis dėl reikalingos paslaugos?

Statinių kadastriniai matavimai gali būti atliekami tik specialistų, dar iki tol, kada valstybinės institucijos pripažins statinius tinkamus naudoti pagal numatytą paskirtį (arba įregistruos kaip neužbaigtus statyti). Pastatų kadastrinius matavimus šiandien atlieka gana nemažai bendrovių, todėl visada galite atrasti tokią kuri pasiūlytų pačias palankiausias teikiamų paslaugų kainas. Ieškodami tinkamiausio paslaugos tiekėjo galite pasidomėti, kaip teikiamas paslaugas vertina klientai, ir tai gali padėti paprasčiau priimti tam tikrą sprendimą. Pasidomėkite, kas teikia paslaugas jus dominančioje vietovėje, ir netrukus galėsite susisiekti dėl reikalingos paslaugos teikimo.

Pastatų inventorizacijos kaina

Kaina paprastai priklauso nuo paties objekto, kurį siekiama apibrėžti. Taip pat skirtingos bendrovės gali būti nustačiusios gana skirtingus įkainius, tad galite pasidomėti, kas teikia paslaugas palankiausia kaina. Žinoma, pirmiausia įsitikinkite, kad įmonė yra vertinama palankiai, ir nevertėtų susigundyti vien tik gana žemomis kainomis.

Kokių dokumentų reikės?

Norint, kad būtų suteikta reikalinga paslauga, pasirūpinkite būtinais dokumentais, kuriuos reikės pateikti pasirinktam paslaugos teikėjui: bus reikalingas statinių registro pažymėjimas, žemės sklypo preliminarus arba geodezinis planas, statybos leidimas, statinio projektas, įsakymas suteikti adresą, jei adresas dar nėra suteiktas.

Kreipdamiesi į specialistus visada galite pasitikslinti dėl paslaugos teikimo sąlygų bei užduoti jums kylančius klausimus. Priklausomai nuo to, kokių pastatų ar patalpų kadastriniai matavimai bus atliekami, gali skirtis darbų eiga, ir taip pat palanku pasitikslinti dėl dokumentų, kuriuos turėsite pateikti.

Paslaugos

Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai yra reikalingi tam, kad būtų nustatyti tikslūs žemės sklypo duomenys

Plačiau

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai dažnai yra vadinami ir geodeziniais matavimais, ir tai nusako tą patį veiksmą. Kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, nusako, kokios yra žemės sklypo ribos, gali padėti apskaičiuoti naudmenų plotą

Plačiau

Topografinė nuotrauka

Svarbu žinoti, kad topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, nes per dvylika mėnesių sklype gali atsirasti gana nemažai pakitimų

Plačiau

Ūkininko sodybos formavimas

Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas

Plačiau

Sklypų formavimo projektai

Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas turi būti rengiamas tais atvejais, kada planuojama žemės sklypą sujungti, atskirti ar padalyti, tais atvejais, kuomet planuojama formuoti naujus žemės sklypus, pertvarkyti esamų sklypų ribas, nustatyti arba pakeisti žemės sklypų naudmenų paskirtį.

Plačiau

Konsultacijos

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su mūsų įmonėje atliekamais darbais. Padedame išpręsti nesutarimus, dėl žemės sklypų ribų. Taisome pigių matavimų pasekmes

Plačiau
Visos paslaugos

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494