Kadastriniai matavimai

Ilgametė patirtis kadastrinių matavimų srityje

Skambinkite (8-673) 92494

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Darbus atlieka aukštajį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai

UAB Geodezijos centras įkurtas Vilniuje 2010 m. kovo 22 d. Mūsų komandoje dirba ilgametę patirtį kadastrinių matavimų srityje turintys darbuotojai. Darbus atlieka aukštąjį išsilavinimą bei Nacionalinės Žemės tarnybos prie Žemės ūkio ministerijos išduotus matininkų kvalifikacijos pažymėjimus turintys specialistai. Darbai atliekami operatyviai ir laiku, atsižvelgiant į kiekvieno užsakovo individualius poreikius. Tikimės malonaus bendradarbiavimo.

Kadastrinius matavimus atliekame visuose didžiausiuose Lietuvos miestuose- VilniujeKaune ir Klaipėdoje. Darbai atliekami aukšto tikslumo matavimo prietaisais. Matavimams naudojami elektroniai tacheometrai (Topcon) ir GPS (globalinės padėties nustatymo sistemos) imtuvai (Septentrio Altus NR2/NR3). Duomenų apdorojimui ir planų braižymui naudojama profesionali programinė įranga (Geomap 2022).

Kodėl verta rinktis mūsų paslaugas ir bendradarbiauti?

Kaip vyksta kadastriniai matavimai?

Kadastriniai matavimai dažnai yra vadinami ir geodeziniais matavimais, ir tai nusako tą patį veiksmą. Kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, nusako, kokios yra žemės sklypo ribos, gali padėti apskaičiuoti naudmenų plotą, ir t.t. Kai planuojama atlikti tam tikrus keitimus sklype, sklypą padalyti, sujungti su kitu sklypu, norima jį parduoti ar išnuomoti, kadastriniai matavimai yra būtinas formalumas.

Kur kreiptis, kad būtų atliekami matavimai?

Čia neišvengiamai reikės kreiptis į specialistus, kurie turi reikalingą licenciją. Tik tokie matininkai gali atlikti reikalingus darbus, ir visada galite rinktis iš skirtingų šios paslaugos tiekėjų. Nors gana dažnai yra svarbu tai, kokia yra teikiamos paslaugos kaina, tačiau tuo apsiriboti tikrai nereikėtų – įsitikinkite, kad kreipiatės į tikrai patikimus specialistus, tad galite pasidomėti, kaip apie juos atsiliepia klientai.

Kiek kainuos kadastriniai matavimai?

Neretai yra teiraujamasi, kokia yra kadastrinių matavimų kaina, ir tai priklausys nuo daugybės veiksnių: sklypo dydžio ir sudėtingumo, jame esančių statinių skaičiaus, taip pat ir nuo to, kiek yra gretimų sklypų savininkų, ir t.t. Taip pat kaina gali priklausyti ir nuo to, kokią bendrovę nuspręsite pasirinkti,nuo metų laiko bei vietovės, kurioje yra sklypas. Nevertėtų susigundyti vien tik žemomis siūlomų paslaugų kainomis – pirmiausia įsitikinkite, kad įmonė ar asmuo, teikiantys šias paslaugas, gali užtikrinti tikrai puikią paslaugų kokybę. Čia jums gali praversti klientų atsiliepimai, ir taip pat visada galite pasidomėti, ką rekomenduoja šiomis paslaugomis pasinaudoję asmenys – klauskite patarimo savo draugų, giminaičių ar kolegų, ir taip pat nemažai rekomendacijų rasite internetinėje erdvėje.

Kaip vyksta kadastriniai matavimai ir kiek tai trunka?

Visas šis procesas susideda iš trijų etapų: pirmiausia matininkas atlieka savo darbą (kiek tai truks, priklausys nuo sklypo sudėtingumo ir kitų veiksnių), tuomet dokumentai perduodami Nacionalinės žemės tarnybai (čia yra tikrinami duomenys, ir tai paprastai trunka 20-30 dienų), ir galiausiai duomenys perduodami Registrų centrui, kur pateikti duomenys yra patvirtinami (tai dažniausiai užtrunka iki 10 darbo dienų). Norint, kad būtų atliekami šie matavimai, reikės pateikti matininkui reikalingus dokumentus: sklypo planą, sklype esančių statinių nuosavybę įrodančius dokumentus ir savininko asmens tapatybės dokumento kopiją.

Susisiekę su pasirinkta bendrove, teikiančia kadastrinių matavimų paslaugas, galėsite gauti atsakymus į visus jums kylančius klausimus, sužinoti preliminarias teikiamų paslaugų kainas, ir galėsite susitarti dėl reikalingos paslaugos teikimo.

Paslaugos

Geodeziniai matavimai

Geodeziniai matavimai yra reikalingi tam, kad būtų nustatyti tikslūs žemės sklypo duomenys

Plačiau

Kadastriniai matavimai

Kadastriniai matavimai dažnai yra vadinami ir geodeziniais matavimais, ir tai nusako tą patį veiksmą. Kadastriniai, arba geodeziniai matavimai, nusako, kokios yra žemės sklypo ribos, gali padėti apskaičiuoti naudmenų plotą

Plačiau

Topografinė nuotrauka

Svarbu žinoti, kad topografinės nuotraukos galiojimo trukmė yra vieneri metai, nes per dvylika mėnesių sklype gali atsirasti gana nemažai pakitimų

Plačiau

Ūkininko sodybos formavimas

Nors nemažai savivaldybių yra pasitvirtinusios bendruosius planus, kurių pagrindu galima keisti žemės paskirtį, tačiau praktika parodė, jog specialaus ir detalaus planų rengimas yra labai brangus ir dažnai tik besikooperuojantiems sklypų masyvams tinkantis sprendimas

Plačiau

Sklypų formavimo projektai

Žemės sklypo formavimo ir pertvarkymo projektas turi būti rengiamas tais atvejais, kada planuojama žemės sklypą sujungti, atskirti ar padalyti, tais atvejais, kuomet planuojama formuoti naujus žemės sklypus, pertvarkyti esamų sklypų ribas, nustatyti arba pakeisti žemės sklypų naudmenų paskirtį.

Plačiau

Konsultacijos

Konsultuojame visais klausimais, susijusiais su mūsų įmonėje atliekamais darbais. Padedame išpręsti nesutarimus, dėl žemės sklypų ribų. Taisome pigių matavimų pasekmes

Plačiau
Visos paslaugos

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494