Norėdami nustatyti žemės sklypo ploto parametrus ir matavimo rezultatus, turite užsisakyti kadastrinių matavimų paslaugą. Klaipėdoje, kaip ir kituose miestuose, kadastriniai matavimai yra atliekami pagal užsakymą. Užbaigus namo statybas kadastrinių matavimų atlikimas yra būtinas etapas, kurio metu yra nustatomos sklype esančių statinių fizinių ribų koordinatės, apskaičiuojamas žemės sklypo ir žemės naudmenų plotas, nustatomi sklypo ribų posūkio taškai, taip pat geometriniai ir techniniai sklypo matmenys. Jei planuojate sujungti, padalinti ar keisti sklypo paskirtį parduodant, išnuomojant ar įsigyjant žemės sklypą, kadastrinius matavimus atlikti privalėsite, jei sklypo riboženklių ir ribų posūkio taškų koordinatės nėra nustatytos valstybinėje geodezinių koordinačių sistemoje.

Tam, kad visi duomenys būtų tikslūs, o kadastrinių matavimų darbai vyktų greitai ir sklandžiai, leiskite tai atlikti atestuotiems matininkams, kurie turi visą reikalingą įrangą bei tokių darbų patirtį. Taip išvengsite šių paslaugų broko ir kadastrinių matavimų pakartotinai atlikti nereikės.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Patirtis teikiant bet kokios srities žemėtvarkos paslaugas yra ypač svarbi tokių paslaugų sėkmingam atlikimui. Mes turime sukaupę ilgametę patirtį kadastrinių matavimų srityje ir sąžiningai vykdome visas šios paslaugos užduotis. Sukaupta patirtis leidžia klientams tikėtis iki galo atliekamų paslaugų ir nurodytų terminų laikymosi.

Kokybė

Ilgametė darbų patirtis ir įvairiausių situacijų atpažinimas lemia aukštą kadastrinių matavimų kokybę, todėl visi surenkami duomenys yra ypač tikslūs ir patikimi. Paslaugų kokybė padeda pateisinti net išrankiausių klientų lūkesčius ir suteikti paslaugas atsižvelgiant į visus reikalavimus.

Profesionalumas

Vertiname nuoširdų ir profesionalų bendravimą, tad savo komandoje diegiame profesionalaus požiūrio į darbą ir klientus ypatybes. Visuomet aiškiai išdėstysime savo nuomonę ir suteiksime vertingus patarimus bet kurioje projekto vykdymo stadijoje.

Komandinis darbas

Esame pratę dirbti išvien ir tai mums leidžia suteikti nenutrūkstamas paslaugas bet kokiomis sąlygomis. Nemėgstame pasiteisinimų ir darbų uždelsimo, todėl savo komandoje visuomet rasime profesionalus, kurie bus pasirengę atlikti numatytus kadastrinių matavimų darbus.

Kadastriniai matavimai Klaipėdoje

Kadastrinių matavimų paslaugų užbaigimą įkūnija kadastrinių matavimų byla, kuri turi būti patvirtinta atsakingų valstybinių institucijų. Jūsų pačių naudai kadastrinių matavimų kaina yra apskaičiuojama tik tuomet, kai yra sužinoma tiksli informacija apie jūsų sklypo dydį ir parametrus bei aplink esančius sklypus. Paslaugų kaina taip pat gali priklausyti nuo skubotumo, todėl jei jums šiandien kadastrinės bylos nereikia, tai dar nereiškia, jog jos neprireiks ir ateityje. Specialistai ragina pasirūpinti esminiais sklypo dokumentais iš anksto ir taip išvengti bet kokių nepatogių situacijų ateityje. Mūsų komanda siūlo itin patrauklius kadastrinių matavimų įkainius, todėl pasistengsime patenkinti visus jūsų finansinius lūkesčius.

Kreipkitės jau dabar

Ieškote kvalifikuotų ir savo darbą puikiai išmanančių geodezijos specialistų už palankią kainą? Tuomet skambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir mes operatyviai suteiksime jums reikalingas paslaugas Klaipėdos rajone. Ne tik tiksliai įvertinsime jūsų individualius poreikius, bet ir pasiūlysime palankius darbų atlikimo terminus bei sąlygas. Telefonu suteiksime nemokamą konsultaciją, todėl jūs patogiai galėsite sužinoti visą kadastrinių matavimų darbų eigą bei kokius dokumentus jums reikės pateikti. Iš patirties žinome, kad pirmą kartą užsakant kadastrinius matavimus kyla daugybė klausimų, todėl mūsų specialistai yra pasiruošę jums suteikti visą reikalingą informaciją ir padėti suprasti, kokie yra esminiai kadastrinių matavimų procesai. Skambinkite mums dabar ir sužinokite, ko reikia sėkmingam ir greitam kadastrinių matavimų atlikimui jūsų sklype bei pamirškite bet kokius rūpesčius ir nepatogumus!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494