Visiems, planuojantiems parduoti, išnuomoti žemės sklypus arba juos padalinti, tikslinti žemės sklypo plotą, būtina atlikti profesionalius kadastrinius matavimus. Kadastrinius matavimus sudaro specialių dokumentų rinkinys, kurį sudaro duomenys, apie nekilnojamąjį turtą, parengti planai bei užpildytos kadastro formos. Tokia byla yra vadinama kadastrinių matavimų byla.

Kadastriniai matavimai padeda nustatyti sklypo statinių ir posūkio taškų koordinates, geometrinius matmenis, techninius parametrus, žemės naudmenų plotą bei identifikuoti nekilnojamąjį daiktą. Žemės sklypo kadastriniai matavimai yra pradedami nuo sklypo riboženklių koordinačių nustatymo: nustatomi žemės naudmenų kontūrai, servitutai, taip pat yra parengiamas žemės sklypo planas, o vėliau ir kadastrinių matavimų byla. Kadastriniai matavimai taipogi yra atliekami tinklams, inžineriniams statiniams, kuomet juos reikia rekonstruoti ar remontuoti. Žemės sklypams kadastrinė byla yra reikalinga, kuomet nekilnojamąjį turtą yra norima įkeisti bankui, kai norima padalinti ar sujungti atskirus sklypus bei tada, kai reikia formuoti naujus turto objektus.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Mūsų kadastrinių ir geodezinių matavimų komanda Vilniuje turi sukaupusi didelę patirtį, todėl gali pasiūlyti itin platų šių paslaugų spektrą. Tarp specialistų čia rasite geodezininkus, matininkus, inžinierius ir kitus savo srities specialistus. Nesvarbu, kokios paslaugos jums reiktų, mes greitai rasime, ką jums pasiūlyti.

Operatyvumas

Greitas paslaugų atlikimas, o svarbiausia – savalaikė darbų pradžia yra itin didelis privalumas. Šiandien, į užsakymus nespėjantys vykti specialistai ir įmonės susiduria su planavimo ir darbų organizavimo problema, nuo kurios kenčia klientai. Mes itin kruopščiai planuojame darbus ir visuomet atvykstame tada, kai reikia.

Kokybė

Kokybiškos paslaugos reikiamu laiku – konkurencinis pranašumas, kurį pasiūlyti gali ne visi. Vertiname kiekvieną klientą bei užsakymą, todėl jam skiriame visą savo dėmesį ir sukauptą patirtį. Kokybiški darbai už prieinamą kainą yra tai, ką vertina ir klientai, taigi mūsų komanda yra pasirengusi jums tai suteikti.

Paslaugumas

Kadastriniai matavimai gali užtrukti ne vieną dieną, todėl paslaugumas, lankstumas ir gebėjimas prisitaikyti prie kintančių klientų norų ir poreikių yra itin svarbu. Jei kyla klausimų ar turite pastebėjimų, mes visuomet į juos įsiklausysime ir paslaugas suteiksime pagal jūsų pageidavimus

Kadastriniai matavimai Vilniuje

Svarstote, kiek jums gali kainuoti kadastriniai matavimai Vilniuje? Nebesvarstykite. Imkite telefoną ir skambinkite mūsų specialistams, kurie išsiaiškinę jūsų poreikius greitai pateiks jums visas paslaugų kainas. Įvertinimui atvyksime į jūsų sklypą ir pateiksime realias kainas atsižvelgdami į jūsų poreikius ir reikalingas paslaugas. Kiekvienas matavimas yra individualus, su savitais matuojamo sklypo bruožais, todėl kadastrinių matavimų kaina priklauso nuo daugelio faktorių, sklypo ploto, konfigūracijos, jame esančių objektų, reljefo ir kt. Tačiau nesivarginkite bandydami atspėti, kiek jums galimai kainuos kadastriniai matavimai. Paskambinkite mums ir greitai gaukite šios paslaugos kainos paskaičiavimus, kad galėtumėte tiksliai suplanuoti savo išlaidas.

Kreipkitės jau dabar

Turite klausimų? Pasinaudokite mūsų siūloma nemokama konsultacija telefonu ir greitai gaukite atsakymus į bet kokius savo klausimus. Pakonsultuosime apie kadastrinių matavimų darbų eigą, patikslinsime, kokius reikia pateikti dokumentus ir pateiksime savo rekomendacijas bei įžvalgas. Šiais laikais tikrai nebūtina visko atlikti patiems, užtenka surasti tinkamus specialistus ir visi rūpesčiai bus pamiršti. Būtent todėl siūlome jums kreiptis į mūsų profesionalius kadastrinių matavimų specialistus bei gauti kokybiškas paslaugas už gerą kainą. Skambinkite jau dabar ir užsisakykite kadastrinius matavimus savo reikmėms. Garantuojame darbų kokybę, specialistų profesionalumą bei operatyviai atliekamus darbus jūsų sklype.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494