Kadastrinius matavimus Kaune atlieka kvalifikuoti specialistai, turintys licencijas teikti tokio pobūdžio paslaugas arba specializuotos įmonės. Šiems darbams yra reikalingos ne tik žinios bei kompetencija, bet ir speciali technika, todėl kadastrinių matavimų negali atlikti bet kas. Kadastrinių matavimų pagalba yra nustatomos žemės sklypo ribų posūkio taškai, jame esančių statinių ribų koordinatės, nekilnojamojo turto tapatybė, techniniai ir geometriniai sklypo duomenys. Atlikus kadastrinius matavimus taipogi yra apskaičiuojamas žemės sklypo ir jame esančių žemės naudmenų plotas.

Kada yra reikalingi kadastriniai matavimai? Dažniausiai jie atliekami norint atskirti, sujungti ar padalinti žemės sklypus, taip pat perkant, parduodant sklypą ar jį išnuomojant. Norint atlikti kadastrinius matavimus būtina pateikti sklypo registracijos pažymėjimą, sklypo įsigijimą patvirtinantį dokumentą, detalų arba preliminarų sklypo planą ir jame esančių statinių kadastro pažymėjimą. Po atliktų kadastrinių matavimų yra paruošiama kadastrinių matavimų byla.

Kodėl rinktis mus?

Lankstumas

Kadastrinių matavimų atlikimas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki kelių mėnesių. Jeigu norite greitesnio paslaugų atlikimo, mes jums siūlome išeitį – nepabijokite kreiptis ir šaltuoju metų laiku, taip sutaupysite ne tik laiko, bet ir sumažinsite savo išlaidas.

Profesionalumas

Mūsų komandoje darbuojasi profesionalūs ir ilgametę patirtį turintys specialistai. Atsakingai prižiūrime visą darbų seką, tad kadastriniai matavimai tiek žemės sklypams, tiek statiniams ar inžineriniams tinklams yra atliekami laiku ir laikantis visų reikalavimų. Visas savo paslaugas teikiame laiku ir be jokių vėlavimų ar atidėliojimų.

Kokybė

Atliktų darbų ir paslaugų kokybė priklauso nuo specialistų žinių, patirties ir, žinoma, nuo maksimalių pastangų ir tikslumo. Duomenis apie statinius bei žemės sklypus gali surinkti tik profesionalai – kadastrinių matavimų inžinieriai ir geodezininkai. Šie kvalifikuoti specialistai turi pažymėjimus bei išmano teisės aktų reikalavimus. Mūsų klientai itin vertina kokybiškas paslaugas laiku, tad mes stengiamės pasiūlyti tik operatyvius sprendimus ir aukštos kokybės paslaugas.

Universalumas

Geodezininkai, matininkai, jų asistentai, inžinieriai, nekilnojamojo turto specialistai ir kiti profesionalai – visi jie sudaro tvarią ir patikimą mūsų komandą, kuri pasižymi dideliu universalumu ir gebėjimu prisitaikyti prie kiekvieno kliento įgeidžių. Mūsų atliekamų paslaugų spektras labai platus, tad jūs rasite mūsų įmonėje atsakymus į visus jums rūpimus klausimus.

Kadastrinai matavimai Kaune

Deja, tačiau paslaugų kaina dažnai tampa lemiamu faktoriumi, pagal kurį pasirenkame paslaugų teikėją. Tačiau norėdami kokybės, tęstinumo, greičio ir patikimumo, rinktis pačių pigiausių specialistų tikrai nepatartina. Primityvi technika, patirties ir atsakomybės trūkumas gali lemti ne tik nebaigtus darbus, bet ir išmestus pinigus, todėl rinkdamiesi kadastrinių matavimų specialistus neskubėkite. Tikrai nebūtina samdyti pačios brangiausios įmonės, tačiau vertinti reikėtų visumą – įmonės patirtį, turimų specialistų skaičių ir kvalifikaciją bei panašius kriterijus.

Kadastrinių matavimų paslaugų kaina visuomet gali svyruoti, priklausomai nuo paslaugos teikėjo. Dažniausiai kainai įtakos daro sklypo plotas, konfigūracija, vietovė, kaimyninių sklypų išsidėstymas, sklype esančių objektų skaičius ir individualūs klientų pageidavimai, t. y. užsakomų paslaugų paketas. Net jeigu kadastrinių matavimų jums šiuo metu nereikia, tikrai nereiškia, jog jų neprireiks ir ateityje, o skubos tvarka teikiamos paslaugos visuomet kainuos brangiau.

Kreipkitės jau dabar

Ieškote patikimų kadastrinių matavimų ir geodezijos specialistų? Paskambinkite mūsų nurodytu telefono numeriu ir pamirškite apie visus su sklypu susijusius vargus bei problemas. Mūsų produktyvūs specialistai greitai atvyks pas jus į vietovę, nustatys sklypo koordinates ir pateiks jums jūsų kadastrinę bylą. Siekiame būti naudingais ir tikime, jog sąžiningai atliekamos paslaugos kuria pridėtinę vertę žmonėms.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494