Geodeziniai matavimai yra atliekami profesionalių ir atestuotų matininkų, kurie geba ne tik vykdyti reikiamus darbus pagal specialius reikalavimus, bet ir pakonsultuoti klientus įvairiais žemėtvarkos klausimais. Norėdami sklype statyti pastatus, pakeisti žemės sklypo paskirtį ar pirkti ir parduoti sklypą, turėsite atlikti geodezinius matavimus. Geodeziniai matavimai padeda tiksliai išmatuoti žemės sklypo ribas, posūkio ribų taškų koordinates, sudaryti žemės planus ir paruošti reikalingus dokumentus registrų centrui. Topografinėje nuotraukoje yra atvaizduojami antžeminiai ir požeminiai matuojamo sklypo brėžiniai, kurie leidžia lengviau suprojektuoti (ir renovuoti) pastatus, komunikacijas bei sklypo pertvarkymo ir formavimo užduotis. Atlikta topografinė nuotrauka turi būti suderinta su inžinerinius tinklus rengiančiomis įmonėmis ir savivaldybe.

Topografinė nuotrauka ir joje matomos antžeminių ir požeminių objektų charakteristikos padeda tiksliau suplanuoti statinius, komunikacijas bei sumažinti galimą neigiamą poveikį sklypo infrastruktūrai ir gamtai. Standartinis topografinės nuotraukos galiojimo laikas yra 3 metai nesant esminiams sklypo pokyčiams. Tokie yra laikomi naujų statinių statybos bei senų statinių rekonstrukcijos, naujų inžinerinių komunikacijų linijų įvedimas bei kiti darbai, kurie gali būti reikšmingi sklypo projektavimui.

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas

Esame tikri, jog paslaugų suteikimui negali būti nepalankių sąlygų ar netinkamo meto, tad stengiamės greitai reaguoti į užsakymus bei iš karto suderinti paslaugų atlikimo laikus ir terminus. Aiškumas bus naudingas ne tik mums, bet ir jums, todėl viskas vyks sklandžiai ir laiku.

Paslaugumas

Paslaugumas lemia ne tik jūsų pasitenkinimą, bet ir ramybę, kuomet žinosite, jog visi kylantys klausimai arba pageidavimai bus išgirsti. Mes kiekviename žingsnyje suteiksime jums reikiamą informaciją ir sutiksime atlikti papildomus bei jums reikalingus darbus.

Kokybė

Siūlome aukštą paslaugų kokybę ir rinkoje diegiame skandinaviško darbo standartus, kai paslaugos yra orientuotos į klientą. Užtikriname, jog visi sklypo duomenys bus tikslūs, o rengiami dokumentai atitiks visus naujausius reikalavimus, todėl jūsų topografinė nuotrauka bus naudinga ir ateityje.

Lankstumas

Lankstumas yra tai, ką gali pasiūlyti toli gražu ne kiekvienas žemėtvarkos paslaugų vykdytojas. Mes ne tik orientuojamės, bet ir reaguojame į klientų individualius pageidavimus bei stengiamės patenkinti visus lūkesčius.

Topografinė nuotrauka Klaipėdoje

Kuo didesnis sklypo plotas ir tankesnis užstatymas, tuo didesnė galimai bus topografinės nuotraukos rengimo kaina. Didesnis plotas ir tankesnis užstatymas reikalauja daugiau laiko, kuris yra reikalingas matavimams, skaičiavimams, brėžiniams ir derinimui su atsakingomis institucijomis. Žinoma, kiekvienam projektui topografinės nuotraukos rengimo kaina yra skaičiuojama individualiai, atsižvelgiant į minėtus aspektus, todėl norint sužinoti tikslią darbų kainą, skambinkite mūsų specialistams tiesiogiai. Mes atsižvelgę į jūsų pageidavimus pateiksime preliminarią sąmatą, kad jūs galėtumėte įvertinti planuojamas išlaidas. Rinkoje siūlome palankias topografinių nuotraukų rengimo kainas bei darbus atliekame nuo pradžios iki pabaigos, todėl jums nereiks eikvoti savo laiko ir jėgų.

Kreipkitės jau dabar

Jeigu kyla klausimų ar nežinote, nuo ko reikėtų pradėti, skambinkite mums nurodytu telefonu jau dabar. Topografinių nuotraukų atlikimas vyksta numatyta seka: matavimų atlikimas, dokumentų sudarymas ir tvirtinimas. Kiekvienas etapas gali kelti klausimų, todėl mes esame pasirengę jums padėti suprasti kam yra reikalingi atskiri procesai. Paskambinkite mums ir sužinokite, kiek truks bei kiek galimai kainuos topografinės nuotraukos rengimas jūsų sklypui ir mes maloniai suteiksime jums visą svarbiausią informaciją. Mūsų komandoje dirba patyrę geodezininkai ir architektai, kurie yra pasirengę jums padėti ir suteikti visas reikalingas žemėtvarkos paslaugas Klaipėdoje ir aplink!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494