Topografinės nuotraukos rengimas – svarbi ir dažnai privaloma procedūra jūsų sklypui. Šiose nuotraukose yra matomas sklypo reljefas, ribos, požeminės komunikacijos, elektros laidų aukštis, vandens telkinių gylis bei kita svarbi informacija. Norint užsakyti topografinės nuotraukos paslaugą reikia specialistams pateikti sklypo registracijos dokumento kopiją, asmens tapatybę patvirtinančio dokumento kopiją ir sklype esančių (jei yra) statinių registravimo pažymėjimą. Vienas svarbių dalykų užsakant topografinę nuotrauką yra laikas ir tinkamas nuotraukos atlikimo planavimas. Padarius nuotrauką ji galioja vienerius metus, todėl sklypo formavimo ar, pvz., paskirties pakeitimo darbus reikėtų planuoti suspėti atlikti per topografinės nuotraukos galiojimo laikotarpį.

Topografinei nuotraukai atlikti reikia suderinti darbus su savivaldybe bei požeminius inžinerinius tinklus įrengiančiomis ir prižiūrinčiomis įmonėmis. Su architektu svarbu aptarti ir išdiskutuoti, kaip bus projektuojamos teritorijos ribos ir kaip bus jungiamasi prie inžinerinių tinklų. Topografinė nuotrauka leidžia išvengti didelių nesusipratimų dėl sklypo parengimo naudojimui bei ženkliai palengvina projektavimo darbus.

Kodėl rinktis mus?

Inovatyvu

Mes nuolat siekiame palankaus rezultato kiekvieno poreikiams. Kad galėtume tai gyvendinti naudojame modernias ir pažangias žemėtvarkos sektoriuje naudojamas priemones, šiuolaikines technologijas bei sprendimus. Garantuojame sklandžią partnerystę ir sėkmingą žemėtvarkos projektų įgyvendinimą.

Kokybiška

Visi mūsų specialistai turi atitinkamus kvalifikacijos pažymėjimus, nesvarbu, ar tai būtų topografijos nuotraukos atlikimas, ar geodezijos darbai. Patikimai ir operatyviai rengiame topografines nuotraukas pagal individualius poreikius. Mūsų geodezijos specialistai atvyks į jūsų sklypą, įvertins darbų apimtis ir jūsų patogumui suteiks visą reikalingą informaciją.

Patogu

Organizuotam darbų procesui užtikrinti suvienijome skirtingų sričių ekspertus, todėl galime patenkinti skirtingus klientų poreikius tiek tvarkant žemės dokumentus, tiek atliekant geodezijos darbus ar net namo pridavimą. Rinkoje dirba ne viena įmonė, siūlanti įvairias paslaugas, tačiau nedaugelis yra tokie lankstūs ir atsakingi.

Profesionalu

Mes puikiai žinome, jog profesionalumas negali būti vienpusis ir jį sudaro požiūrio, kompetencijų, patirties ir galimybių visuma. Būtent todėl siūlome aukštą paslaugų kokybę, greitą atlikimą bei malonų aptarnavimą. Esame įsitikinę, jog profesionalus požiūris į darbą bei operatyvus klientų aptarnavimas leidžia suteikti aukštos kokybės paslaugas ir lemia aukštą klientų pasitenkinimo lygį.

Topografinė nuotrauka Kaune

Sklypo projektavimo darbai turėtų prasidėti nuo topografinės nuotraukos atlikimo. Nuotraukų masteliai būna skirtingi, derinami pagal iškeltas užduotis bei paskirtį. Šios paslaugos kaina taip pat kinta pagal šiuos kriterijus, todėl jei norite sužinoti topografinės nuotraukos kainą savo reikmėms, skambinkite mums nurodytu telefonu ir gaukite išankstinį kainos apskaičiavimą. Jeigu bus poreikis, mūsų specialistas apsilankys jūsų sklype ir patikslins skaičiavimus pagal faktinius sklypo duomenis. Raginame nebelaužyti galvos svarstant, kiek kainuoja topografinė nuotrauka. Skambinkite ir gaukite visus atsakymus tiesiai iš šios srities specialistų.

Kreipkitės jau dabar

Topografinė nuotrauka visuomet rengiama pagal nustatytą tvarką, tačiau daug priklauso nuo sklypo paskirties, konfigūracijos, bendro ploto ir individualių užsakovo pageidavimų. Jei tiksliai nežinote, ko reikia jūsų sklypo planavimui, paskambinkite mums ir gaukite visiškai nemokamą konsultaciją telefonu. Atsižvelgę į situaciją ir esamą sklypo parengimo lygį, suteiksime rekomendacijas, kad visi sklypo parengiamieji ir planavimo darbai būtų atlikti kaip įmanoma efektyviau ir patiriant kuo mažiau nebūtinų išlaidų. Įvertinę žemės sklypo plotą ir vietovę galime atlikti preliminarius skaičiavimus topografinės nuotraukos kainai nustatyti. Vis dėlto, prieš užsakant šias paslaugas rekomenduojama pasitarti su specialistais, kurie jus nukreips tinkama linkme ir padės suprasti jūsų sklypui reikalingų darbų eigą.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494