Topografinė nuotrauka – tai topografinis planas, kuris detaliai vaizduoja vietovę, joje esančias antžemines ir požemines komunikacijas, objektus, kontūrus, augmeniją bei kt. Kada reikia topografinio plano? Dažniausiai jo prireikia, kuomet norima pakeisti žemės naudojimo paskirtį, taip pat vykdant projektus, projektuojant pastatus ar ininerinius tinklus. Topografines nuotraukas daro geodezininkai, turintys specialią įrangą (GPS imtuvą, elektroninį tacheometrą) bei galiojantį geodezininko kvalifikacijos pažymėjimą. Šie specialistai topografinę medžiagą visų pirma gauna iš savivaldybės, o išanalizavę sklypą suderintu laiku atvyksta į objektą daryti matavimų. Gauti duomenys yra naudojami topografinio plano sudarymui. Ankstyvios stadijos nesuderintas topografinis planas gali būti naudojamas pirminėje teritorijos planavimo stadijoje. Vėliau šis planas yra pateikiamas ir suderinamas su atsakingomis valstybinėmis institucijomis. Toks derinimas standartiškai trunka iki 10 darbo dienų. Suderinus planą ir gavus specialų numerį, topografinis planas yra pateikiamas užsakovui. Topografinė nuotrauka galioja nuo vienerių iki trejų metų.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Mūsų specialistai yra kvalifikuoti savo sričių specialistai, todėl visai nesvarbu, ar jums reikia geodezininko, ar matininko, mes pasiūlysime paslaugas, kurios yra aktualios jums. Didelė specialistų patirtis eliminuoja galimo darbo broko tikimybę bei leidžia užsakymus įvykdyti per numatytą laiko tarpą.

Greitis

Paslaugų greitis jau ne pirmus metus yra vienas iš faktorių, lemiančių galutinį klientų pasitenkinimą. Rinkoje dirba nemažai specialistų, kurie fiziškai negali apimti daug užsakymų, todėl darbai neretai stringa, atsiranda darbų organizavimo ir planavimo problemos. Mes dirbame išvien ir planuojame visus darbus atsakingai, kad klientai nepatirtų vėlavimų ir kitų nepatogumų.

Komanda

Mes savo komandoje turime visą būrį patyrusių specialistų, todėl reikiamas paslaugas galime pasiūlyti bet kuriuo metu. Kiekvienas darbuotojas turi kvalifikaciją patvirtinantį pažymėjimą, dirbame kiekvieną dieną ir stengiamės patenkinti visus savo klientų lūkesčius.

Patogumas

Teikiame itin kokybiškas ir lanksčias paslaugas už prieinamą kainą. Visuomet orientuojamės į kliento poreikius bei nesunkiai prisitaikome prie pokyčių. Atvykę į jūsų objektą tiksliai įvertinsime darbų eigą, terminus bei kainą, todėl jums nereiks papildomai apie nieką galvoti ar rūpintis dalykais, kurių neišmanote.

Topografinė nuotrauka Vilniuje

Kiekviena paslauga turi savo kainą, topografinio plano sudarymas nėra išimtis. Bazinę kainą sudaro matuojamas plotas, sklypo užstatymo tankumas ir objekto geografinė padėtis. Tačiau kaina kiekvienu atveju yra vertinama ir nustatoma atskirai. Jeigu norite sužinoti, kiek kainuos topografinė nuotrauka jūsų sklypui, paskambinkite ir pasiteiraukite mūsų specialistų. Telefoninio pokalbio metu suteiksime jums nemokamą konsultaciją ir atsakysime į jūsų klausimus. Papildomai informuosime apie darbų eigą, sutarsime laiką topografinės nuotraukos atlikimui bei suderinsime kitas užsakymo detales. Sužinoję jūsų individualius poreikius, pateiksime jums konkretų pasiūlymą, kurį turėsite laiko apsvarstyti. Stengiamės pasiūlyti konkurencingas kainas ir užtikriname, kad paslaugų kokybė nuo to nesikeistų.

Kreipkitės jau dabar

Kviečiame į nemokamą konsultaciją telefonu. Paskambinkite mūsų nurodytais kontaktais ir atsakę į vos kelis klausimus sužinokite, kaip vyks darbai bei kiek jie kainuos. Profesionalūs geodezininkai visuomet rekomenduoja susisiekti ir aptarti topografijos nuotraukos atlikimą iš anksto, prieš pateikiant užsakymą. Mūsų specialistai patars kaip teisingai numatyti teritorijos dydį, sutaupyti laiko bei išvengti nenumatytų išlaidų ateityje.

Skambinkite mums nurodytu telefonu ir užsakykite topografinę nuotrauką per trumpą laiką ir už gerą kainą. Jūsų patogumui skubiai suteiksime reikalingas geodezijos arba kadastrinių matavimų paslaugas bei padėsime spręsti kitus žemėtvarkos klausimus. Kreipkitės jau šiandien ir apsaugokite savo nuo nebūtinų papildomų išlaidų.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494