Kuomet ateina laikas sujungti ar padalinti žemės sklypus, pakeisti pagrindinę žemės naudojimo paskirtį, geodeziniai matavimai yra neišvengiami. Kvalifikuoti geodezininkai, išnagrinėję žemės sklypo duomenis, atlieka matavimus, kurie yra neatsiejami nuo topografinių, inžinerinių žemės sklypo planų, pastatų žymėjimo bei žemės sklypo posūkio taškų koordinačių nustatymo. Trumpai tariant, geodeziniai matavimai yra būtini beveik visais atvejais, kai yra atliekami žemės sklypo pakeitimai.

Geodezinių matavimų metu sklypas yra išmatuojamas, o surinkta medžiaga yra siunčiama į Nacionalinę žemės tarnybą patikrai. Vėliau yra registruojama Registrų centre. Geodeziniams matavimams yra reikalingas žemės sklypo planas, sklypo savininko asmens dokumentas bei nekilnojamojo turto registro išrašas. Kad geodeziniai matavimai būtų tikslūs ir patikimi, samdykite tik patyrusius ir kvalifikuotus geodezininkus. Mūsų specialistai be vargo atvyks į jūsų objektą, išmatuos sklypą ir suteiks visas reikalingas paslaugas jūsų patogumui ir ramybei.

Kodėl rinktis mus?

Operatyvumas

Turėdami savo komandoje daug profesionalų, nesunkiai galime pasiūlyti kiekvienam klientui patogius darbų atlikimo terminus. Dirbame kruopščiai ir neišvažiuojame, kol neatliekame visų reikalingų darbų. Operatyvumas yra mūsų teikiamų geodezijos paslaugų privalumas.

Paslaugumas

Esame paslaugūs kiekviename žingsnyje, todėl pagelbėsime ir pakonsultuosime jus bet kuriuo metu. Noriai dalinamės savo patirtimi su klientais, kad jiems būtų ramu, jog visi suplanuoti darbai vyksta pagal susitarimą. Tiesiog užduokite klausimą ir mes visada į jį atsakysime.

Patikimumas

Savo laikome patikimais geodezijos specialybės žinovais. Demonstruojame profesionalų požiūrį į savo teikiamas paslaugas ir orientuojamės į kiekvieno kliento individualius poreikius. Patikimumas yra tai, už ką esame vertinami.

Kokybė

Koks profesionalumas be kokybės? Gerai žinome, kad tik kokybiškai atliktas darbas gali būti naudingas, todėl savo klientams siūlome itin gerą kainos ir kokybės santykį. Nuo žemės sklypo matavimo iki registravimo – pasirūpinsime visais geodezijos darbais, kad jums nereiktų rūpintis niekuo.

Geodeziniai matavimai Vilniuje

Mūsų komandoje dirba tik atestuoti matininkai, turintys Nacionalinės žemės tarnybos išduotus pažymėjimus geodezijos darbams atlikti. Profesionalumas ir patirtis neateina iš kažkur, visa tai reikia įgyti ir įforminti kvalifikuotu pažymėjimu. Geodezinių matavimų kainą sudaro reikalingų paslaugų kompleksas. Mes siūlome individualizuotas paslaugas, todėl jūs mokėsite tik už tuos darbus, kurių jums tikrai reikia. Geodeziniai matavimai iš esmės yra sudėtiniai darbai, kuriuos sudaro atskiros užduotys, tačiau mes visuomet stengsimės pasiūlyti parankias kainas savo klientams. Vertinant geodezijos darbų kainas, visuomet yra atsižvelgiama į pašalinius faktorius, tokius, kaip sklypo vieta, plotas, užstatymo tankumas, gretutinių sklypų išdėstymas ir kt. Galima atlikti ir tik standartinę kontrolinę geodezinę nuotrauką. Specialistai pataria vengti įmonių, kurios geodezijos paslaugas siūlo atlikti virtualiai. Tiksliems nustatymams ir geodezinės nuotraukos atlikimui yra būtina speciali įranga, kurią reikia atvežti į numatytą objektą.

Kreipkitės jau dabar

Jeigu ieškote patikimų geodezininkų savo individualiems poreikiams arba norite pasikonsultuoti dėl galimo darbų atlikimo, skambinkite mums nedelsiant ir mes pasitelkdami savo patirtį ir įžvalgumą, suteiksime jums visą reikalingą informaciją bei iš anksto suplanuosime darbus. Specialių prietaisų pagalba išmatuosime jūsų bei šalimais esančių sklypų faktinę padėtį, išmatuosime riboženklius, naudmenų ribas, kelius ir griovius, patikslinsime sklypo ribas bei koordinates. Jeigu planuojate statyti statinius, dalinti arba jungti sklypus, keisti jų paskirtį, nedvejodami kreipkitės į mus pagalbos ir mes su malonumu jums padėsime. Geodezijos matavimus Vilniuje ir aplink atliekame jau daug metų, todėl pasidalinsime savo patirtimi ir atliksime geodezijos matavimo darbus palankiomis kainomis.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494