Žemės ūkis nuo seno yra viena iš svarbiausių žmogaus veiklų, be kurios gyvenimo neįsivaizduotume ir šiandien. Nors robotizacija ir technologijų diegimas lemia vis mažesnį žmogaus darbo indėlį, šiandieninis ūkis vis vien nėra įmanomas be ūkininkų ir ūkininkavimo. Maisto ištekliai yra auginami ir surenkami dirbant žemę bei naudojant žmonių darbo jėgą kartu su specialia žemės ūkio technika. Žemės ūkis iki šiol yra gyvybiškai svarbus ne tik vartojimui, bet ir visai ekonomikai bei sėkmingam valstybės funkcionavimui. Šalies viduje sukurti produktai gali būti naudojami tiek gyventojų reikmėms, tiek eksportui, o tai yra itin svarbu.

Natūralu, jog ūkininkams reikia ūkininkų sodybų, be kurių joks ūkis negalėtų klestėti. Pagal įstatymus ir priimtus nuostatus, vienoje ūkininko sodyboje gali stovėti vienas gyvenamosios paskirties pastatas ir keli ūkinės paskirties pastatai, tokie, kaip daržinės, šiltnamiai, kaimo turizmo statiniai, fermos ir kt. Ūkininko sodybą turi sudaryti ne mažiau kaip 0.5 hektaro sklypas ir ūkininko namas, kuris turi būti suprojektuotas ir pastatytas gavus reikiamus leidimus, projektus bei dokumentus. Taigi, ūkininko sodybai sukurti, reikia projektavimo, planavimo ir statybos paslaugų, be kurių ūkininko sodyba ne tik negalėtų būti pastatyta, bet ir įteisinta.

Kodėl rinktis mus?

Projektuojame

Projektavimo stadijoje yra parengiami visi reikalingi dokumentai pagal įstatymuose numatytus formatus, o tai atlikus viską reikia suderinti su atsakingomis valstybinėmis institucijomis. Ūkininko sodybos projektavimas paprastai užtrunka laiko ir nemažai priklauso nuo pasirinkto architekto profesionalumo. Savo architektų komandoje turime patyrusius savo srities specialistus.

Dalinamės patirtimi

Jau daug metų dirbame su įvairiais sodybų ir žemėtvarkos projektais, todėl esame patyrę šių sričių specialistai. Ilgametė patirtis ne tik padeda tiksliai suplanuoti statybų eigą ir sutvarkyti privalomą dokumentaciją, bet ir surasti geriausią sprendimą kiekvienoje nestandartinėje situacijoje

Prižiūrime

Atliekame profesionalią darbų priežiūrą ir inspekciją, todėl užtikriname savalaikį darbų atlikimą ir patikimai pildome savo klientų lūkesčius. Nesvarbu, ar jums reikia pastatyti namą ūkininko sodyboje, ar tiesiog suformuoti ūkininko sodybos projektą – mūsų užduotis pakloti jums kelią, kad pastatų statybos ar sklypo formavimas būtų nuoseklus ir greitas.

Planuojame

Ūkininko sodybos planavimo stadija reikalauja patirties ir žinių. Mes, puikiai suprasdami visus ūkininko sodybos planavimo iššūkius bei ypatumais, nukreipsime jus ten, kur greitai ir tiksliai gausite visus atsakymus, todėl jūsų ūkininko sodybos planavimas bus greitas, sklandus ir organizuotas.

Ūkininko sodybos formavimo projektai Vilniuje

Kaip ir daugelio projektų projektavime, taip ir ūkininko sodybos formavime kainą lemia projekto apimtys, skubumas ir individualūs pageidavimai. Dėl šios priežasties ūkininko sodybos formavimo projektų kaina kiekvieną kartą yra apskaičiuojama atsižvelgiant į aplinkybes ir individualius poreikius. Jei jums įdomu, kiek jums galėtų kainuoti ūkininko sodybos formavimo projekto rengimo paslauga, kreipkitės į mus nedelsiant ir mes pasistengsime jums pateikti kuo tikslesnę kainą. Orientuojamės ne į darbų greitį ar projekto dydį, bet į rezultatą ir kokybę, todėl mes pasiūlysime itin palankų kainos ir kokybės santykį.

Kreipkitės jau dabar

Skambinkite mums nurodytu telefono numeriu, užduokite jums rūpimus klausimus ir gaukite profesionalų rekomendacijas. Nemokamai suteiksime konsultaciją ir aptarsime jūsų būsimos arba esamos ūkininko sodybos projektavimo darbus ir jų eigą. Visos procedūros bus atliekamos ir prižiūrimos mūsų kvalifikuotų specialistų, todėl jums tikrai nereikės rūpintis tuo, ko niekada nesate darę. Palikite visas problemas mums ir išvenkite bet kokių nesklandumų savo ūkininko sodybos formavimo procese.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494