Kaimo sodybos ir jose esantis ūkis ne tik teikia džiaugsmą, bet ir kelia tam tikrų rūpesčių, kai kalbama apie naujos ūkininko sodybos statybas bei įteisinimą. Žinoma, visas sodybas reikia prižiūrėti, tačiau tai tampa ne taip paprasta, kai reikia gauti ar patvirtinti tam tikrus nekilnojamojo turto dokumentus. Tam, kad būtų suformuota nauja ūkininko sodyba arba joje atsirastų nauji ūkio paskirties objektai, reikia rasti specialistus, kurie galėtų atlikti visus dokumentų rengimo ir patvirtinimo darbus sklandžiam ir teisėtam sodybos naudojimui.

Ūkininko sodybai reikia bent 0.5 hektaro žemės sklypo su žemės ūkio paskirtimi. Ūkininko sodyboje turi būti bent vienas ūkinis pastatas, gali būti ir kiti pagalbiniai bei gyvenamieji pastatai, tačiau jie turi turėti aiškią paskirtį ir atitikti nustatytus kaimo plėtros projekto reikalavimus. Ūkininko sodybos įrengimui reikia ne tik specifinių žinių, bet ir tam tikrų dokumentų (projektų) patvirtinimo, todėl kiekviena procedūra turi būti prižiūrima ir atliekama iki galo. Jei jūs planuojate įrengti ūkininko sodybą, į pagalbą pasitelkite žemėtvarkos specialistus, kurie greitai ir be jokių rūpesčių atvers duris jūsų sodybai ir ūkininkavimo veiklai.

Kodėl rinktis mus?

Patogu

Mūsų komanda jau ilgą laiką rengia ūkininkų sodybų formavimo projektus Klaipėdoje, todėl turi sukaupę daug reikalingos patirties ir žino, kaip darbus atlikti, kad jums būtų patogu. Mažas jūsų indėlis reikš jūsų ramybę ir pasitikėjimą vykdomais dokumentų tvarkymo procesais.

Garantuota

Visas užduotis atliekame nuo pradžios iki pabaigos suteikdami visą reikalingą informaciją apie darbų eigą ir pobūdį. Tai leidžia tikėtis darbų tęstinumo ir garantuoto užsakymų išpildymo pagal individualius klientų poreikius.

Greita

Kiekviena ūkininko sodybos formavimo projektų užduotis turi tam tikrą atlikimo laiką, kuris priklauso ne tik nuo darbų vykdytojų, bet ir valstybinių institucijų. Tačiau mes puikiai žinodami darbų seką ir turėdami reikalingus kontaktus visus dokumentus parengiame ir patvirtiname per itin trumpą laiką.

Patikima

Užtikriname visišką konfidencialių duomenų saugumą ir atsakome už jūsų suteiktą informaciją, kad galėtume sklandžiai suteikti reikalingas ūkininko sodybos formavimo projektų paslaugas. Šiuo atveju pasitikėjimas lemia kokybiškas ir greitas paslaugas, kurių jums reikia šiandien.

Ūkininko sodybos formavimo projektai Klaipėdoje

Kiekviena paslauga turi savo kainą, tačiau mes rūpinamės, jog mūsų paslaugų kaina netaptų pagrindiniu veiksniu, lemiančių mūsų klientų sprendimus. Mes puoselėjame savo įmonės vertybes, bet tuo pačiu ir stengiamės pasiūlyti konkurencingas paslaugų kainas savo klientams. Geras kainos ir kokybės santykis, sąžiningumas ir profesionalus požiūris lemia tai, kad mūsų teikiamos paslaugos būtų prieinamos kiekvienam. Jei norite sužinoti ūkininko sodybos formavimo projektų kainą savo reikmėms, skambinkite mums jau dabar ir atsakę į keletą klausimų gaukite preliminarų pasiūlymą, kuriam tikrai negalėsite atsispirti!

Kreipkitės jau dabar

Norite turėti ūkininko sodybą, bet nežinote, kokių dokumentų jums reikia? Tai ne problema. Mes suteiksime jums visiškai nemokamą konsultaciją telefonu, kad jūsų pasirinkimas būtų greitas ir nesudėtingas. Profesionaliai jus pakonsultuosime visais žemėtvarkos klausimais ir atsakysime į jums rūpimus klausimus. Taip pat aptarsime darbų eigą bei nuo ko reikėtų pradėti. Geriausia yra tai, kad jūsų indėlis bus nedidelis, todėl jūs galėsite koncentruotis į savo sodybos gerbūvį, kol mes tvarkysime jums reikalingus sklypo dokumentus. Skambinkite mums nedelsiant ir sukurkite klestinčią ūkininko sodybą nuosavame sklype jau šiandien!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494