Ūkininko sodybos yra reikalingos ūkio veiklos vykdymui. Ūkininko sodybą sudaro ne tik tam tikras žemės sklypas ar dirbamos žemės laukas, bet ir jame esantys pastatai. Ūkininko sodybą sudaro ūkininko namas bei ūkinės paskirties pastatai, tokie, kaip fermos, daržinės, šiltnamiai, sandėliai ar kiti gyvenamieji statiniai. Ūkininko sklypas privalo būti ne mažesnis nei 0.5 hektaro ir turėti specialiai suprojektuotą ir dokumentais įteisintą ūkininko namą. Kad visi dokumentai būtų tvarkingi, o ūkininko sodybos formavimo projekto rengimas netruktų viso amžiaus, leiskite šiuos darbus atlikti patyrusiems žemėtvarkos projektų rengimo specialistams, kurie gerai žinodami visus įstatymus greitai parengs reikalingus dokumentus ir suformuos individualų projektą jūsų reikmėms. Be ūkininko sodybos negalėtų klestėti joks ūkis, todėl jei norite tapti tikru ūkininku be didelių problemų, pasitelkite į pagalbą ūkininko sodybos formavimo, planavimo ir projektavimo profesionalus jau šiandien.

Kodėl rinktis mus?

Planavimas

Natūralu, kad joks projektas negalėtų būti įgyvendintas be tinkamo planavimo. Ūkininko sodyba čia nėra išimtis, todėl pasirengimo stadiją turi atlikti tie, kas išmano visus procesus geriausiai. Planavime yra atsakoma į visus aktualius klausimus, aptariama veiksmų eiga, išryškinami esminiai poreikiai bei iškomunikuojamas norimas rezultatas.

Projektavimas

Projektavimas yra reikalingas visų esminių dokumentų parengimui ir tvirtinimui atsakingose valstybinėse institucijose. Architekto rengiamas projektas privalo atitikti įstatymuose numatytą formatą, tad ši stadija yra viena iš pagrindinių, siekiant sukurti ir įregistruoti ūkininko sodybą.

Organizavimas

Joks darbas negalėtų būti atliktas kokybiškai be tinkamo darbų planavimo ir organizavimo. Mūsų komandoje dirba įvairių sričių geodezijos specialistai ir matininkai, todėl tiksliai padalinti darbai lemia trumpesnį procesų įgyvendinimo laiką bei suteikia dar daugiau patikimumo.

Priežiūra

Darbų bei procesų kokybės priežiūra yra itin svarbi ūkininko sodybos formavimo dalis, todėl tam skiriame didelį dėmesį. Mūsų tikslas – greitas, tikslus ir nuoseklus ūkininko sodybos formavimo projekto parengimas pagal individualius jūsų pageidavimus.

Ūkininko sodybos formavimo projektai Kaune

Dažnai geodeziniai matavimai yra užsakomi siekiant sužinoti arba patikslinti žemės sklypo plotą bei ribas. Mūsų specialistas apsilankys jūsų sklype, GPS imtuvu ir elektroniniu tacheometru išmatuos sklypo reljefą bei nustatys paviršiaus taškų padėtį. Gautus rezultatus susies su koordinačių sistemomis, o po kelių dienų po matavimo jau galėsite planuoti sklypą pagal preliminarius geodezinių matavimų duomenis. Savininko dalyvavimas geodeziniuose matavimuose nėra privalomas, todėl viskas vyks jums patogiu būdu. Geodezinių matavimų kainą apibrėžia sklypo struktūra, dydis bei individualūs užsakovų pageidavimai, tad jei norite sužinoti geodezinių matavimų kainą savo poreikiams, skambinkite mums nurodytais kontaktais ir netrukus gausite mūsų specialistų parengtą pasiūlymą.

Kreipkitės jau dabar

Jei norite išvengti bet kokių nesklandumų, susijusių su jūsų sklypo ribomis ar paskirtimi, kreipkitės į mūsų profesionalius geodezininkus ir gaukite visus atsakymus nedelsiant. Mes suteiksime visiškai nemokamą konsultaciją telefonu, o jums beliks tik pasirinkti jums patogų paslaugos atlikimo laiką. Pas mus dirba tik kvalifikuoti matininkai, tad skambinkite, pateikite savo pageidavimus ir gaukite savalaikes paslaugas už tikrai gerą kainą. Mes ne tik pasirūpinsime fizinių darbų atlikimu, bet ir sutvarkysime reikalingą dokumentaciją, kad ateityje jums nekiltų jokių problemų, o geodezinių matavimų nereiktų kartoti iš naujo. Taigi, jei abejojate dėl geodezinių matavimų, turite klausimų dėl kainos ar darbų eigos, nedvejokite ir skambinkite mums nurodytu telefonu jau dabar. Užsakymus pradedame kuo skubiau ir orientuojamės ne į projekto apimtį, bet į galutinį rezultatą. Skambinkite, užsakykite paslaugas ir pamirškite bet kokius sunkumus, susijusius su sklypo ženklinimu, padalijimu, pirkimu, pardavimu, paskirties keitimu ar objektų statymu bei rekonstravimu.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494