Riboženkliai yra skirti žemės sklypų ženklinimui. Riboženklių atstatymas yra reikalingas, kai riboženkliai sklype yra sunaikinami ir nebegali būti aiškiai matomi. Riboženklių atstatymui yra reikalingos profesinės žinios, ilgametė patirtis ir kompetencijos. Iš esmės atstatymui yra pasitelkiama speciali įranga, žemės planai, žemėtvarkos projektai ir kiti su sklypu susiję dokumentai. Tam, jog riboženklių atstatymas būtų legalus, turi būti vadovaujamasi Žemės sklypo ribų ženklinimo taisyklėmis.

Pagal tvarką, sklypo ribų ženklinimo tipą gali pasirinkti žemės sklypo savininkas. Pasirenkant riboženklius patartina atsižvelgti į Nacionalinės žemės tarnybos prie žemės ūkio ministerijos direktoriaus patvirtintus riboženklių standartus, konkretaus žemės sklypo reljefą ir laikytis kitų matininko-geodezininko rekomendacijų. Jeigu nesate susidūrę su riboženklių atstatymu ar įrengimu, patartina kreiptis į šios srities specialistus, kurių pagalba ne tik sutaupysite išvengdami klaidų, bet ir operatyviai atstatysite riboženklius savo sklype.

Kodėl rinktis mus?

Papildoma nauda

Mūsų profesionalūs matininkai ir geodezininkai pasirūpins jūsų sklypu visokeriopai, kad dokumentuose neliktų spragų ir ateityje jums nereikėtų susidurti su problemomis, kurias sukelia kompetencijos trūkumas. Pasirūpinsime, kad riboženklių atstatymas jums suteiktų ilgalaikę naudą ir leistų išvengti bet kokių nesusipratimų dėl sklypo ribų neapibrėžtumo.

Vertybės

Mūsų komanda per ilgametę darbo patirtį išpuoselėjo vertybes, kuriomis vadovaujamės atlikdami įvairius kasdienius darbus. Tarp tokių yra pasitikėjimas, sąžiningumas ir atkaklumas. Niekuomet nepaliekame nebaigtų darbų ir dirbame tol, kol gauname teigiamą įvertinimą.

Kaina

Mes pasirūpinsime, kad riboženklių atstatymui jums nereikėtų išleisti nepagrįstai didelės sumos. Kiekvienas užsakymas mums yra vertingas, todėl neskaičiuojame išdirbtų valandų ir visas užduotis atliekame be priekaištų. Orientuojamės ne į pelną, bet į rezultatą, todėl savo klientams siūlome itin geras paslaugų kainas.

Kokybė

Kokybiškas darbas yra tas, kurį užtenka atlikti vieną kartą. Tuo vadovaujamės atlikdami įvairias geodezijos ir kadastrinių matavimų paslaugas, o riboženklių atstatymas yra ne išimtis. Pasitikėdami mūsų specialistais užtikrinsite, jog jūsų sklypo ribos bus paženklintos laikantis visų reikalavimų.

Riboženklių atstatymas Vilniuje

Prieš atliekant riboženklių atstatymą reikia įsitikinti, jog žemės sklypui yra atlikti kadastriniai matavimai LKS 94 koordinačių sistemoje. Jei tai atlikta anksčiau nebuvo, visų pirma teks atlikti sklypo kadastrinius matavimus. Riboženklių atstatymo kaina priklauso nuo riboženklių tipo, sklypo ploto bei konfigūracijos, todėl kaina kiekvienu atveju yra apskaičiuojama individualiai. Tam, kad rastumėte geriausią sprendimą, rekomenduojama sulaukti bent kelių pasiūlymų iš skirtingų įmonių, tačiau kaina neturėtų būti lemiamas faktorius pasirenkant paslaugų teikėją riboženklių atstatymui. Pasidomėkite įmonės patikimumu, specialistų patirtimi bei kvalifikacija ir riboženklių atstatymas bus greitas, patogus ir visavertis.

Kreipkitės jau dabar

Riboženklių atstatymas reikalauja specialių profesinių žinių, patirties ir kompetencijos. Mėgėjiškas ribų ženklinimas ne tik gali būti nuostolingas, bet ir sukelti kitų problemų, todėl šį darbą patikėkite tik šios srities atstovams. Mūsų įmonėje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti geodezininkai ir matininkai, sukaupę ilgametę patirtį žemėtvarkos paslaugų srityje, todėl čia jūs sulauksite profesionalios pagalbos ir kokybiškų bei patikimų rekomendacijų. Jei norite, kad riboženklių atstatymas ar sklypo ribų nužymėjimas būtų greitas, patikimas ir operatyvus, skambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir gaukite nemokamą konsultaciją telefonu. Mes atsakysime į jums kylančius klausimus, papasakosime apie visą darbų eigą ir terminus bei pateiksime pasiūlymą pagal jūsų sklypo konfigūraciją. Kreipkitės jau dabar ir gaukite profesionalias riboženklių atstatymo paslaugas Vilniuje!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494