Bet kokio sklypo ženklinimas yra sunkiai įsivaizduojamas be tam skirtų riboženklių. Deja, riboženkliai neretai yra nuniokojami, todėl prabėgus daugiau laiko, sklypo ribas suprasti būna itin sudėtinga, o kartais ir neįmanoma. Būtent tam yra skirtas riboženklių atstatymas Klaipėdoje.

Bet kokio sklypo ribos ne tik turi būti aiškiai matomos, bet ir tinkamai pažymėtos, kitu atveju, kilus ginčui, savadarbiai riboženkliai neturi jokios juridinės galios, todėl sklypo ribos ne tik turi būti nustatytos kadastrinių matavimų pagalba, bet ir atitinkamai pažymėtos specialiais riboženkliais. Riboženklių atstatymui yra pasitelkiama specialistų patirtis ir įranga, kurios pagalba ribos yra atkuriamos pagal visus Žemės sklypo ribų ženklinimo reikalavimus. Jei turite galiojančią kadastrinę bylą, riboženklių atstatymas bus greitesnis, tačiau jei sklypo ribos nebuvo žymėtos, tai padaryti jums padės mūsų patyrę matininkai-geodezininkai.

Kodėl rinktis mus?

Patogu

Šiandieniniame pasaulyje renkamės tai, kas yra patogu. Tai yra natūralus žmogaus bruožas, kurį mes suprantame ir siekiame tinkamai išpildyti. Paslaugas suteikiame patogiausiu metu ir atvykstame į vietą nurodytu laiku. Pasirūpiname viskuo, kad to nereiktų daryti jums.

Paprasta

Sakoma, kad genialu yra tai, kas yra paprasta ir su tuo negalime nesutikti. Riboženklių atstatymas iš esmės yra aiškiai apibrėžtas, todėl šiuos darbus atliekame tikslingai, taupydami jūsų laiką ir pinigus.

Greita

Paslaugų greitis bet kurioje srityje yra itin vertinamas ir neretai lemia klientų pasitenkinimą. Mes dirbdami komandoje efektyviai pasiskirstome darbus ir viską atliekame iš karto, be jokio uždelsimo. Rinkitės tai, kas yra patogu ir neužimtų jūsų brangaus laiko.

Nebrangu

Mūsų specialistai nepuls aklai žymėti jūsų sklypo ribų. Iš pradžių išsiaiškinsime jūsų poreikius, patikrinsime jūsų turimus dokumentus ir tik tada imsimės būtinų veiksmų. Išvengdami nebūtinų darbų padėsime jums sutaupyti ir atliksime riboženklių atstatymą Klaipėdoje už gerą kainą.

Riboženklių atstatymas Klaipėdoje

Riboženklių atstatymas nėra itin brangi paslauga, tačiau jos kaina priklauso nuo sklypo dydžio, konfigūracijos, pasirinktų riboženklių tipo. Taip pat reikia įsitikinti, kad sklypui yra atlikti kadastriniai matavimai. Riboženklių atstatymas turi būti vykdomas kvalifikuotų matininkų, kurie ne tik gebėtų tiksliai atlikti savo darbą, bet ir suteiktų visą esminę informaciją apie sklypo ribas, reikalingus dokumentus bei kadastrinius matavimus. Tokius patyrusius specialistus galite rasti mūsų komandoje, kuri yra pasirengus atlikti bet kokius žemėtvarkos darbus nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų teikiamos riboženklių atstatymo Klaipėdoje paslaugos yra greitos, patikimos ir gerai organizuotos, o norėdami sužinoti tikslią riboženklių atstatymo kainą savo sklypui, skambinkite mums ir teiraukitės. Mes greitai įvertiname sklypus bei jų konfigūraciją ir darbus atliekame itin geromis kainomis.

Kreipkitės jau dabar

Jei ieškote patyrusių matininkų savo sklypo riboms nustatyti ir pažymėti, kreipkitės į mūsų kvalifikuotus specialistus, kurie lengvai ir greitai atliks reikiamus darbus už jus. Ilgametė darbų patirtis leidžia efektyviai vykdyti suplanuotus darbus ir sklandžiai planuoti darbų eigą. Didelis mūsų meistrų organizuotumas leis tikėtis greito ir kokybiško rezultato už palankią kainą, o tai yra privalumas kiekvienam. Galime atkurti prarastus sklypo riboženklius, pastatyti naujus, nužymėti nebereikalingas sklypo vietas ir suteikti nemokamą konsultaciją telefonu. Padėsime pasirinkti jūsų sklypui tinkamus riboženklius, todėl jūsų sprendimai bus lengvesni ir labiau užtikrinti. Mūsų tikslas yra suteikti jums visokeriopą pagalbą tvarkant sklypo ribas ir dokumentus, todėl tikime, kad mūsų darbo patirtis jums pasitarnaus, o visi lūkesčiai bus išpildyti su kaupu.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494