Suprantama, jog riboženklių paskirtis yra žymėti sklypų ribas, kad būtų galima išvengti nesusipratimų, nesutarimų su kaimynais bei žemės naudojimo pažeidimų. Deja, ne visi sklypai turi reikalingus riboženklius, todėl jų atstatymas yra svarbi sklypo žymėjimo proceso dalis. Neretai riboženkliai yra sunaikinami ar kitaip sugadinami, taigi norėdami atkurti sklypo ribas, privalote samdyti geodezijos specialistus, kurie turėtų visą reikalingą įrangą, gerai išmanytų savo darbą ir atstatytų riboženklius pagal visas Žemės sklypo ribų ženklinimo taisykles.

Ribų ženklinimą turėtų inicijuoti pats sklypo savininkas. To dažnai prireikia norint pirkti, parduoti, padalinti ar patikslinti žemės sklypo ribas. Iš esmės, norint atstatyti riboženklius tereikia pateikti asmens dokumentą ir turimo žemės sklypo registracijos pažymėjimą. Visu kitu pasirūpina matininkai-geodezininkai, kuriems ribų ženklinimas ir dokumentų rinkimas yra kasdienis darbas. Palikite visas riboženklių atstatymo problemas tai išmanantiems specialistams ir jūs nepatirsite jokio vargo, o jūsų sklypo ribos vėl bus aiškiai matomos ir apibrėžtos.

Kodėl rinktis mus?

Patogu

Riboženklių atstatymas jums garantuotai suteiks ilgalaikę naudą ir leis išvengti bet kokių nesusipratimų dėl sklypo ribų neapibrėžtumo ateityje. Tai yra patogi paslauga, kurią atlieka patyrę specialistai, todėl jums nereikia rūpintis nei sudėtingais ir ilgai trunkančiais dokumentų rinkimo bei tvirtinimo procesais, nei kitais geodezijos reikalais.

Paprasta

Mes vadovaujamės principu, jog efektyvu yra tai, kas yra paprasta. Neapipiname riboženklių atstatymo procedūrų sudėtingomis kalbomis ir viską atliekame aiškiai bei pagal iš anksto sutartą ir numatytą planą. Rūpinamės, jog jums viskas būtų suprantama ir nesudėtinga.

Greita

Mūsų teikiamos žemėtvarkos ir sklypų žymėjimo paslaugos yra itin greitos ir operatyvios. Darbus vykdome pagal susitarimą ir visada laikomės duoto žodžio. Suprantame, kad laukimas ar delsimas niekuomet neduoda gerų rezultatų, todėl stengiamės vienodai atlikti visus užsakymus.

Kokybiška

Pasinaudodami mūsų specialistų patirtimi užtikrinsite, jog jūsų sklypo ribos bus paženklintos laikantis visų reikalavimų, o darbai bus atlikti kokybiškai. Jums netrūks jokių sklypo dokumentų, tad prireikus visuomet galėsite įrodyti, jog jūsų sklypas buvo pažymėtas preciziškai tiksliai ir profesionaliai.

Riboženklių atstatymas Kaune

Pirmasis žingsnis riboženklių atstatymui yra patikrinti, ar žemės sklypo rodmenys yra įvesti LKS 94 koordinačių sistemoje. Jei duomenys suvesti, tuomet galima pradėti riboženklių atstatymo darbus. Jei jų sistemoje nėra, sklypas visų pirma reikalaus kadastrinių matavimų atlikimo. Tačiau tai tikrai ne problema jei samdote mūsų specialistus. Mes suteiksime visas reikalingas geodezijos paslaugas, o užsakant daugiau paslaugų pasiūlysime ir itin palankias darbų kainas. Kiekvienas sklypas yra unikalus, todėl darbų kaina taip pat yra skaičiuojama individualiai. Jei jums įdomu sužinoti, kiek tiksliai kainuos riboženklių atstatymas jūsų sklypui, susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite pasiūlymą jau netrukus.

Kreipkitės jau dabar

Turite klausimų ir nežinote kur kreiptis? Skambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir mes nedelsiant atsakysime į visus jums rūpimus klausimus! Nemokamai konsultuojame tiek patyrusius, tiek pirmą kartą besidominčius riboženklių atstatymo klausimais bei greitai suteikiame visą reikalingą informaciją. Taip pat vykdome žemėtvarkos projektų rengimo darbus ir teikiame kadastrinių matavimų bei geodezijos paslaugas. Rūpinamės, kad jūs gautumėte viską vienoje vietoje, todėl siūlome plataus spektro geodezijos paslaugas. Skambinkite mums nedelsiant ir užsisakykite greitas, nebrangias ir patogias riboženklių atstatymo paslaugas Kaune!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494