Kiekvienos namo statybos turi pabaigą, kurią oficialiai įteisina pastatyto namo pridavimas. Bet koks statinys privalo būti patikrintas ar yra tinkamas naudojimui, atitinka visus statyboms keliamus reikalavimus ir yra saugus. Deklaracija apie statybos užbaigimą yra dokumentas, žymintis sėkmingą statybos darbų užbaigimą. Jį teikia užsakovas. Tik pridavus namą ir gavus deklaraciją statinys gali teisiškai priklausyti savininkui, o tai liudija turto nuosavybės dokumentai. Prieš statinio registravimą yra išduodamas statinio ekspertizės aktas, kurį patvirtina Aplinkos ministerijos Valstybinės teritorijų planavimo ir statybos inspekcijos ekspertai. Namo pridavimo registravimui yra reikalingas statybų užsakovo prašymas, kurį galima pateikti internetu per informacinę sistemą „Infostatyba“.

Sėkmingai priduotas namas ir deklaracijos apie statybų užbaigimą gavimas reiškia, jog statinys atitinka visus saugumo reikalavimus, projektavimo teisės aktus bei higienos normas ir yra tinkamas eksploatuoti. Namo pridavimas nėra tik dokumentas, jis iš esmės liudija ar statybų metu nebuvo nusižengta nuo įprastų statybų normų ir ar statinys yra kokybiškas. Kuomet namo statyba ar rekonstrukcija yra užbaigta, pasirūpinkite namo pridavimu, kad ateityje nekiltų rūpesčių jūsų nekilnojamojo turto įteisinimui.

Kodėl rinktis mus?

Universalumas

Teikiame plataus spektro namo pridavimo paslaugas ir pasitelkdami savo patirtį organizuojame statinių apžiūrą, deklaracijų parengimą bei klientų konsultavimą. Esame plataus profilio specialistai, todėl galime pasiūlyti reikalingas paslaugas kiekvieno individualiems poreikiams.

Pareigingumas

Jaučiame atsakomybę priimdami vykdymui naujus užsakymus, tad esame itin pareigingi savo srities atstovai. Visus darbus atsakingai planuojame, o tai leidžia klientams tikėtis savalaikių paslaugų pagal iš anksto sutartą planą.

Paslaugumas

Turite klausimų ir nežinote nuo ko reiktų pradėti namo pridavimą? Atsižvelgdami į jūsų situaciją ir poreikius mes pasiūlysime tik tas paslaugas, kurios yra aktualios jums. Su malonumu patarsime ir padėsime kiekviename žingsnyje, tad jūs visuomet jausitės užtikrintai.

Lankstumas

Turėdami didelę profesionalų komandą savo paslaugas orientuojame į klientus bei jų unikalius poreikius. Nesunkiai prisitaikome prie kintančių aplinkybių, todėl jeigu netikėtai išvyksite ar persigalvosite, mes surasime išeitį ir visuomet pasiūlysime kitą specialistą arba alternatyvų paslaugos atlikimo variantą.

Namo pridavimas Vilniuje

Neapsisprendžiate dėl namo pridavimo paslaugos Vilniuje? Iš tiesų, specialistų pasiūla gali gluminti, todėl mes siūlome nesiblaškyti ir užsisakyti profesionalias namo pridavimo paslaugas už gerą kainą. Šios paslaugos kaina dažnai priklauso nuo statinio projektinių nuokrypių, bendrų statybinių reikalavimų įgyvendinimo bei pačio namo dydžio, taigi kaina kiekvienu atveju yra apskaičiuojama individualiai. Jei norite sužinoti, kiek namo pridavimo paslauga kainuos jūsų objektui, nedvejodami kreipkitės nurodytu telefonu ir mūsų specialistai netrukus pateiks jums palankų pasiūlymą. Mes užtikriname sąžiningumu paremtą kainodarą, todėl pas mus galite tikėtis palankių kainų.

Kreipkitės jau dabar

Jeigu turite klausimų ir nežinote, kas jums galėtų padėti į juos atsakyti, paskambinkite mums ir mūsų specialistas suteiks jums visiškai nemokamą konsultaciją telefonu. Kviečiame susisiekti ir užduoti jums rūpimus klausimus. Greitai pateiksime atsakymus, suteiksime rekomendacijas ir pakonsultuosime apie namo pridavimo eigą. Taip pat galėsime suplanuoti darbų atlikimą jums patogiu metu. Jei norite taupyti savo laiką ir nepermokėti už namo pridavimą, kreipkitės į mus jau dabar bei pamirškite sudėtingus namo pridavimų procesus. Mes viską atliksime už jus, o jūs galėsite tiesiog ramiai atsikvėpti. Namo pridavimas Vilniuje – jūsų patogumui ir laiko taupymui.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494