Namo pridavimas Klaipėdoje yra reikalingas norint įtvirtinti namo statybos darbų sėkmingą užbaigimą oficialiu dokumentu, kuris suteikia nekilnojamojo turto nuosavybės teisę savininkui ir kartu patvirtina, jog statinys atitinka visus statybų ir higienos reikalavimus bei yra tinkamas naudoti. Namo įregistravimas nekilnojamojo turto registre yra galimas tik turint statybos užbaigimo aktą arba deklaraciją apie statybos užbaigimą. Namo pridavimas taip pat užtikrina, jog namas buvo pastatytas laikantis visų saugos reikalavimų bei nenukrypstant nuo namo projekto. Namo pridavimui yra reikalingas dokumentų rengimas, tvarkymas ir registravimas. Tai neretai užtrunka laiko, todėl patys namų savininkai negali pilnai atlikti namo pridavimo ir paprasčiausiai nežino tam tikrų namo pridavimo žingsnių.

Tam, kad namo pridavimo procesas nebūtų klaidinantis, o dokumentų surinkimui ir pridavimui nereikėtų gaišti pernelyg daug laiko, tuo pasirūpins mūsų namo pridavimo specialistai Klaipėdoje. Palikite visus sudėtingus ir ilgai trunkančius namo pridavimo darbus mums ir jūs galėsite mėgautis savo būsimais namais be jokio vargo ir problemų.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalu

Mūsų darbuotojai atlieka aibę namo pridavimui reikalingų darbų, o juos atlieka savo sričių profesionalai. Nuo pastatų projektavimo, jų pridavimo, įteisinimo ir paskirties keitimo iki kadastrinių matavimų atlikimo ir visų reikalingų dokumentų pateikimo. Mes patikimai pasirūpinsime bet kokiais žemėtvarkos darbais.

Patikima

Darbus planuojame atsakingai ir organizuotai, todėl nesunkiai išvengiame nepatogių situacijų, kuomet užsakymai persidengia ir yra nespėjama pradėti ar užbaigti suplanuotų darbų. Mūsų komanda visuomet atliks tai, ką pažadėjo, o jums beliks tik stebėti vykstančius procesus.

Kokybiška

Teikiamų paslaugų kokybė yra vienas iš pagrindinių prioritetų. Išsiaiškinę individualius klientų poreikius apžvelgiame visą bendrą vaizdą ir pasirūpiname viskuo, ko gali prireikti ateityje. Geodeziniai ir kadastriniai matavimai, topografinės nuotraukos, riboženklių atstatymas ar kaimo plėtros projektai mums yra kasdieniai darbai, kuriuos atliekame profesionaliai.

Greita

Paslaugų įvykdymo terminai yra svarbūs ne tik klientams, bet ir mums patiems. Laiku pradėdami ir užbaigdami darbus sulaukiame teigiamų atsiliepimų ir klientų rekomendacijų, todėl klientų ratas sparčiai auga. Nuolatos augame ir kaip komanda, todėl didėjant užsakymų skaičiui išlaikome aukštą paslaugų kokybę.

Namo pridavimas Klaipėdoje

Namo pridavimas gali užtrukti nuo kelių savaičių iki net kelių mėnesių, tačiau išvengiant nepatyrusių specialistų klaidų namo pridavimas įvyksta greitai ir sklandžiai. Mūsų profesionalai ne tik padės jums per trumpą laiką priduoti namą, bet ir išvengti bet kokių rūpesčių bei streso, o visa tai atliks už itin palankią kainą. Namo pridavimo kainą dažnai lemia statybos kokybė bei naudingasis namo plotas, todėl jei norite sužinoti tikslią savo namo pridavimo kainą, kreipkitės į mūsų specialistus, kurie priduos jūsų namą be jokių problemų. Paskambinkite mūsų nurodytu telefonu ir pasiteiraukite preliminarių šios paslaugos įkainių, o pateikę namo projektą sužinokite tikslią namo pridavimo kainą. Suteiksime nemokamą konsultaciją telefonu ir atsakysime į visus jūsų klausimus.

Kreipkitės jau dabar

Jei norite gauti pasiūlymą ar norite sužinoti, kiek galėtų tiksliai kainuoti namo pridavimo kainą, kreipkitės į mūsų profesionalų komandą dabar ir operatyviai gaukite visus atsakymus. Mes ne tik suteiksime reikalingą informaciją, bet ir pasiūlysime kitas žemėtvarkos paslaugas jūsų reikmėms. Operatyvumas, paslaugumas ir profesionalumas išpildys visus jūsų lūkesčius, o organizuotas komandinis darbas leis išpildyti net ir išrankiausių klientų poreikius. Turite klausimų, pastebėjimų ar pageidavimų? Kreipkitės nurodytu telefonu ir pamirškite visas namo pridavimo problemas!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494