Kas yra namo pridavimas? Namo pridavimas – tai pagrindinis statybos užbaigimą patvirtinantis dokumentas, suteikiantis nuosavybės teisę į nekilnojamąjį turtą. Ši procedūra užima laiko ir reikalauja nekilnojamojo turto vertinimo specialistų, kurie vadovaudamiesi tam tikrais aktais ir statybų reikalavimais, patikrina ir patvirtina, ar namas yra saugus naudojimui bei atitinka visus galiojančius statybų standartus. Kuomet namas turi 100% užbaigtumą, galima pradėti namo pridavimo procesą. Namas yra priduodamas statybų inspekcijai ir užregistruojamas Registrų centre. Iš principo, namo pridavimas yra ypač svarbus statybų užbaigimo etapas, kuris dažnai kelia nerimą pastato savininkams, kadangi namo pridavimo metu yra žiūrima ir vertinama, ar statybų metu nebuvo nukrypta nuo projekto. Taigi, namo pridavimas yra paskutinis statybų etapas, parodantis, ar statybos buvo sėkmingos ir pastatas atitinka visus statybų bei higienos reikalavimus.

Namo pridavimo paslauga yra būtina, norint užbaigti namo statybas bei gauti nuosavybės teisę. Viena svarbiausių dalių yra dokumentacija. Dokumentų rinkimas, tvarkymas ir tvirtinimas užima nemažai laiko, reikia varstyti įvairių institucijų duris, todėl šį darbą geriausia yra patikėti šios srities specialistams. Įsivaizduokite, kaip yra patogu užsakyti namo pridavimo paslaugą ir patiems nesirūpinant tiesiog gauti tvarkingą, priduotą ir gyvenimui parengtą namą.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Mūsų profesionalai užtikrina visų darbo grandžių tęstinumą ir sinchronizaciją. Mes nepaliekame neužbaigtų darbų ir viską atliekame pagal iš anksto parengtą planą. Esame tam, kad maksimaliai prisidėtume prie jūsų svajonių įgyvendinimo. Pasitikėkite ilgametę patirtį turinčiais specialistais ir jūsų namo pridavimo procesas bus sklandus, greitas ir patogus.

Lankstumas

Namo pridavimo procese dalyvauja institucijos iš įvairių sričių, todėl reikia vykti konsultacijoms pas specialistus, pildyti įvairias formas, registruoti jas, ir atlikti daugybę kitų būtinų žingsnių. Būstų savininkai, ketindami priduoti savo namus, neretai susiduria su daugybe problemų ir nežinomųjų. Jei norite išvengti visų nepatogumų, rinkitės mūsų profesionalų komandą, kurioje dirbantys patyrę architektai, geodezininkai, matininkai, techniniai prižiūrėtojai ir kiti specialistai visas reikiamas paslaugas suteiks greitai ir kokybiškai.

Aukšti standartai

Mūsų specialistai projektuoja pastatus, vykdo žemėtvarkos projektus, priduoda ir įteisina neregistruotus statinius ir namus, atlieka kadastrinius matavimus, pakeičia pastatų paskirtį, surenka ir registruoja visus kitus su namo pridavimu susijusius dokumentus. Kokybiškai ir profesionaliai atliekame visus darbus ir paslaugas, kurios yra reikalingos namo pridavimui bei vadovaujamės aukštais darbo standartais.

Patikimumas

Kad jūs įžengtumėte į savo namus su šypsena ir gera nuotaika, o puikaus nusiteikimo negadintų užgriuvę namo pridavimo rūpesčiai, mes atliksime visus parengiamuosius darbus namo pridavimui už jus. Mes vertiname atliktų darbų ir paslaugų kokybę, todėl suteiksime reikiamas paslaugas laiku ir pagal visus reikalavimus. Teisingas ir savalaikis darbų planavimas, nuoseklumas ir dokumentų sutvarkymas namo pridavimui yra raktas į greitą ir sėkmingą darbų vykdymą.

Namo pridavimas Kaune

Nors namo pridavimo procedūra visais atvejais yra panaši, paslaugos kaina kinta nuo užsakovo pageidavimų ir skubumo. Namo pridavimas iš esmės gali trukti nuo keleto savaičių iki net kelių mėnesių, tačiau, kad išvengtumėte nereikalingo streso ir rūpesčių, rekomenduojame samdyti patyrusius specialistus, kuriems namo pridavimas yra jų kasdienis darbas. Taip išvengsite bet kokių problemų, klaidų ar pažeidimų. Jei nerimaujate dėl paslaugos kainos, paskambinkite mums nurodytu telefonu ir mes operatyviai atliksime šios paslaugos kainos skaičiavimus jūsų poreikiams ir pateiksime gerą pasiūlymą. Turėdami ilgametę patirtį galime maksimaliai sutrumpinti namo pridavimo procedūrų laiką neišbranginant paslaugos.

Kreipkitės jau dabar

Vis dar nežinote, kur kreiptis kilus klausimams? Mes patariame nedelsti ir užsisakyti namo pridavimo paslaugą Kaune jau dabar. Ilgas delsimas, neapsisprendimas ir specialistų ieškojimas kainuoja brangaus laiko, o su mūsų pagalba jūs gausite viską vienoje vietoje už itin gerą kainą. Paskambinkite mums nurodytu telefonu ir sulaukite greitų atsakymų į savo klausimus!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494