Geodeziniai matavimai atliekami, kai yra poreikis nustatyti tikslius žemės sklypo duomenis: sklypo plotą, vietovę, konfigūraciją, sklypo užstatymo tankumą, geografinės padėties koordinates, gretimų sklypų savininkų skaičių bei kitus parametrus. Kada reikalingi geodeziniai matavimai? Dažniausiai to reikia norint padalyti, išnuomoti ar sujungti žemės sklypus. Taip pat keičiant sklypo naudojimo paskirtį. Geodeziniai matavimai yra pradedami matininkui išmatavus sklypą ir parengus reikalingus dokumentus. Paruošti dokumentai yra perduodami Nacionalinės žemės tarnybai, o vėliau registruojami Registrų centre. Geodeziniai matavimai nuo kadastrinių skiriasi tuo, kad yra tikslesni. Tokias paslaugas gali teikti tik kvalifikuoti geodezininkai, todėl reikėtų vengti nekvalifikuotų specialistų paslaugų net ir tuo atveju, kai yra siūloma palankesnė kaina.

Geodezijos matavimus sudaro keletas etapų, kurie turi būti vykdomi nuosekliai. Pasigirsta siūlymų ar prašymų paslaugą atlikti greičiau praleidžiant tam tikrus etapus, tačiau to daryti negalima, kadangi pritrūkus reikiamų dokumentų paslaugos atlikimas gali užsitęsti tik dar ilgiau nei planuota. Jei nežinote, kokių geodezijos paslaugų jums tiksliai reikia, nedvejokite ir samdykite mūsų patikimus specialistus, kurie ne tik pateiks savo rekomendacijas, bet ir nepriekaištingai atliks geodezinius matavimus Klaipėdoje.

Kodėl rinktis mus?

Patogu

Tikime, kad patogumas yra vienas svarbiausių aspektų, nulemiančių klientų pasitenkinimą bet kokiomis paslaugomis. Užsisakius geodezinius matavimus užtikriname, kad jums nereikės nieko daryti ir gaišti laiko tam, ko galbūt nelabai išmanote. Profesionalų atliekami geodeziniai matavimai yra patogūs kiekvienam, norinčiam sutaupyti laiko neįdedant jokių pastangų.

Patikima

Patikimums yra svarbus, siekiant darbų tęstinumo ir pilno pažadėtų paslaugų įvykdymo. Mes vertiname žodinius susitarimus ir laikomės pažadų, rinkoje dirbame jau ne vienerius metus, todėl klientams nuo pat pradžių keliame pasitikėjimą savo profesionaliu požiūriu į darbą.

Profesionalu

Esame savo sričių profesionalai, todėl visai nesvarbu, kokios srities geodezijos paslaugos jums reikėtų, galite būti tikri, jog gausite tai, ko tikitės. Kiekvieną kartą stengiamės viršyti savo klientų lūkesčius ir dirbame organizuotai.

Kokybiška

Kokybė – tai suteiktų paslaugų ilgaamžiškumas ir lūkesčių pateisinimas. Su kiekvienu klientu individualiai diskutuojame kuo galime padėti individualioje situacijoje bei kokie yra esminiai poreikiai. Tik tinkamai atlikę paruošiamuosius darbus galime suteikti kokybiškas paslaugas per trumpą laiką.

Geodeziniai matavimai Klaipėdoje

Geodezinių matavimų kainą lemia keletas pagrindinių faktorių, tokių, kaip sklypo konfigūracija, gretimų sklypų savininkų skaičius, užstatymo tankumas ar sklypo plotas. Rinkoje galima rasti pigių geodezijos paslaugų, tačiau gerai išsiaiškinkite, kokios paslaugos bus suteikiamos, kadangi neatlikus tam tikrų žingsių, geodezinius matavimus gali tekti daryti iš naujo ir taip ne tik prarasti dar daugiau laiko, bet ir patirti papildomas išlaidas. Jei ieškote patikimų ir profesionalių geodezijos specialistų, nieko nelaukite ir skambinkite mums jau dabar!

Kreipkitės jau dabar

Skambinkite mums nurodytu telefono numeriu ir uždavę rūpimus klausimus iš karto gaukite profesionalų atsakymus, patarimus bei rekomendacijas. Galime pakonsultuoti bet kokiu geodezijos, kadastrinių matavimų, sklypo formavimo, reikalingų dokumentų pateikimo ar kitu klausimu ir iš karto būkite pasiruošę geodezinių matavimų atlikimui. Tikėtina, jog jums net nereiks dalyvauti atliekant matavimus, todėl tai yra patogu, greita ir paprasta, kuomet darbus atlieka šios srities profesionalai. Esame pasirengę atsakyti į jums kylančius klausimus ir suteikti greitas bei kokybiškas paslaugas artimiausiu metu. Kreipkitės į mus nieko nelaukdami ir jums reikalingi geodeziniai matavimai bus atlikti už prieinamą kainą ir pagal visus šiandieninius reikalavimus.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494