Žemės sklypas dažnai tampa pirmuoju svarbiu žingsniu, kuomet norima pasistatyti savo svajonių namą ar tiesiog sodybą. Deja, tačiau pirmą kartą susiduriantys su nuosavo namo statybomis, susiduria su daugybe reikalavimų, kurie aprėpia tiek sklypo įsigijimą, tiek pačio namo statybas. Geodeziniai matavimai yra vienas iš privalomų etapų, siekiant nekilnojamojo turto nuosavybės bei legalių statybų turimame sklype. Jeigu trumpai, tai geodeziniai matavimai yra žemėlapių, žemės planų ir brėžinių sudarymas, skirtas nekilnojamojo turto byloms. Geodeziniai arba kadastriniai matavimai yra būtini atliekant su žemės sklypu susijusius veiksmus. Tokie veiksmai gali apimti sklypo pirkimą, pardavimą, nuomą, pastatų statybą, žemės paskirties pakeitimą ir pan. Atlikus geodezinius matavimus vėliau galima daryti topografines nuotraukas, ženklinti turimą sklypą, apibrėžti geografinės padėties koordinates ir atlikti kitus būtinus darbus.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Esame sukaupę ilgametę patirtį dirbdami visoje Lietuvoje. Daugybė įvykdytų geodezinių matavimų užsakymų mums leidžia nebijoti imtis net ir nestandartinių užsakymų. Nepriklausomai nuo jūsų žemės konfigūracijos, ploto ar reljefo mes kokybiškai atliksime matavimo darbus.

Operatyvumas

Dirbame intensyviai ir darbus stengiamės pradėti ir užbaigti kaip galime greičiau. Žinoma, stengiamės, kad nuo to nenukentėtų darbų kokybė, tačiau per ilgus darbo metus išvystėme puikius organizacinius gebėjimus, kad klientams niekada nereiktų laukti ar nerimauti.

Specialistų komanda

Mūsų komandoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Turime visą būrį geodezininkų, matininkų ir kitų žemėtvarkos specialistų, todėl visada suteiksime reikalingas paslaugas pagal poreikį.

Organizuotumas

Organizacinis darbas nuo senų laikų yra vertinamas labiau už pavienį, kadangi atsitikus nenumatytiems įvykiams, specialistų būrys visuomet užbaigs pradėtus darbus. Užduotis visuomet planuojame ir dalinamės, taigi kiekvienas klientas gauna visą dėmesį ir nebūna užmirštas.

Geodeziniai matavimai Kaune

Dažnai geodeziniai matavimai yra užsakomi siekiant sužinoti arba patikslinti žemės sklypo plotą bei ribas. Mūsų specialistas apsilankys jūsų sklype, GPS imtuvu ir elektroniniu tacheometru išmatuos sklypo reljefą bei nustatys paviršiaus taškų padėtį. Gautus rezultatus susies su koordinačių sistemomis, o po kelių dienų po matavimo jau galėsite planuoti sklypą pagal preliminarius geodezinių matavimų duomenis. Savininko dalyvavimas geodeziniuose matavimuose nėra privalomas, todėl viskas vyks jums patogiu būdu. Geodezinių matavimų kainą apibrėžia sklypo struktūra, dydis bei individualūs užsakovų pageidavimai, tad jei norite sužinoti geodezinių matavimų kainą savo poreikiams, skambinkite mums nurodytais kontaktais ir netrukus gausite mūsų specialistų parengtą pasiūlymą.

Kreipkitės jau dabar

Jei norite išvengti bet kokių nesklandumų, susijusių su jūsų sklypo ribomis ar paskirtimi, kreipkitės į mūsų profesionalius geodezininkus ir gaukite visus atsakymus nedelsiant. Mes suteiksime visiškai nemokamą konsultaciją telefonu, o jums beliks tik pasirinkti jums patogų paslaugos atlikimo laiką. Pas mus dirba tik kvalifikuoti matininkai, tad skambinkite, pateikite savo pageidavimus ir gaukite savalaikes paslaugas už tikrai gerą kainą. Mes ne tik pasirūpinsime fizinių darbų atlikimu, bet ir sutvarkysime reikalingą dokumentaciją, kad ateityje jums nekiltų jokių problemų, o geodezinių matavimų nereiktų kartoti iš naujo. Taigi, jei abejojate dėl geodezinių matavimų, turite klausimų dėl kainos ar darbų eigos, nedvejokite ir skambinkite mums nurodytu telefonu jau dabar. Užsakymus pradedame kuo skubiau ir orientuojamės ne į projekto apimtį, bet į galutinį rezultatą. Skambinkite, užsakykite paslaugas ir pamirškite bet kokius sunkumus, susijusius su sklypo ženklinimu, padalijimu, pirkimu, pardavimu, paskirties keitimu ar objektų statymu bei rekonstravimu.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494