Kaimo plėtros projektai Vilniuje yra reikalingi planuojant atlikti žemės paskirties pakitimus, projektuojant žemės ūkio valdas ar veisiant mišką tam neskirtoje teritorijoje. Kaimo plėtros projektus gali parengti tik atestuoti specialistai, turintys atitinkamą kvalifikaciją bei gebantys viską atlikti laiku ir pagal numatytą tvarką. Iš esmės žemės valdų formavimas ar žemės naudmenų sudėties pakeitimas yra būtinas norint vykdyti miško sodinimo darbus. Svarbu ne tik tinkamai įvertinti aplinkosaugos reikalavimus, bet ir ūkio veiklos kryptis, o pagal tai parengti žemėtvarkos projektą.

Iš tiesų, kaimo plėtros projektas yra reikalingas ir kitais atvejais, pavyzdžiui, pradedant ūkinę veiklą ūkininko sodyboje, siekiant išnuomoti žemės sklypą ar surasti vietą vykdyti kaimo turizmą. Visus projektus tvirtina atsakingi savivaldybės asmenys. Natūralu, jog visos procedūros yra dokumentuojamos, todėl reikia žinoti ne vieną niuansą, kad kaimo plėtros projektas nepakibtų kažkurioje iš vykdymo stadijų. Būtent todėl rekomenduojame rinktis patyrusius kaimo plėtros projektų vykdytojus savo reikmėms.

Kodėl rinktis mus?

Kokybė

Mes pasirūpinsime bei užtikrinsime greitą ir operatyvų darbų atlikimą, konkurencingą kainą bei profesionalų bendravimą. Ilgametė patirtis ir geri atsiliepimai nuolat didina mūsų klientų ratą, o tuo pačiu ir stiprina mūsų pozicijas rinkoje. Užtikriname kokybišką bei spartų kaimo plėtros projektų atlikimą.

Įdirbis

Mūsų žemėtvarkos specialistų komanda glaudžiai bendradarbiauja tiek su savo klientais, tiek su žemėtvarkos institucijomis, kurios registruoja ir tvirtina įvairaus pobūdžio žemėtvarkos projektus. Stengiamės išlaikyti ne tik profesionalius, bet ir draugiškus, o svarbiausia – ilgalaikius santykius su savo klientais bei partneriais.

Lankstumas

Mes atliekame ir kitus darbus, susijusius su žemėtvarka: atliekame riboženklių atstatymą, žemės sklypų kadastrinius matavimus, ruošiame topografines nuotraukas, vykdome žemės formavimo bei pertvarkymo projektus, sklypų padalijimą ir sujungimą bei teikiame kitas susijusias paslaugas.

Profesionalumas

Mūsų specialistai – atestuoti matininkai ir geodezininkai. Greitai ir profesionaliai rengiame kaimo plėtros projektus, suderiname juos su atsakingomis įstaigomis bei institucijomis ir paruošiame visus reikalingus dokumentus. Mūsų komanda dirba su nauja kompiuterine ir GPNS matavimo įranga ir užtikrina visapusišką profesionalumą kiekviename žingsnyje.

Kaimo plėtros projektai Vilniuje

Kaimo plėtros projektų Vilniuje rengimo kainą lemia keletas veiksnių, tokių, kaip pačio projekto apimtis, tikslai, skubumas bei turinys. Visi kaimo plėtros projektai yra specialiojo planavimo dokumentai, kurie yra tvirtinami pagal kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo ir įgyvendinimo taisykles. Kiekvienas rengiamas projektas yra individualus, todėl kaina yra derinama neatsižvelgiant į prieš tai vykdytus projektus. Mes siekiame kuo geriau patenkinti savo klientų individualius poreikius, tad kuriame tokius darbo etikos standartus, kurie leistų prisitaikyti prie skirtingų situacijų bei pasiūlyti optimalias paslaugų kainas užsakovams. Jei svarstote, kad kaimo plėtros projektas jums bus per brangus, susisiekite su mūsų specialistais ir gaukite greitą konsultaciją bei preliminarius šios paslaugos kainos apskaičiavimus.

Kreipkitės jau dabar

Kviečiame nemokamai konsultacijai telefonu, kurios metu mūsų specialistai maloniai atsakys į jums rūpimus klausimus bei suteiks visą svarbiausią informaciją apie kaimo plėtros projektų rengimą ir tvirtinimą. Mes esame žemėtvarkos projektų specialistai, todėl pakonsultuosime ne tik projektų rengimo klausimais, bet ir kitais geodezijos, kadastrinių matavimų ar sklypo paskirties keitimo klausimais. Esant reikalui, pasiūlysime norimą specialistą greitam ir operatyviam paslaugos suteikimui. Skambinkite nurodytu telefonu ir užsisakykite profesionalų kaimo plėtros projekto rengimą savo reikmėms. Mes dirbame tam, kad jūs būtumėte ramūs ir užtikrinti dabar ir ateityje!

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494