Sklypai, nors ir suteikia daug privalumų bei naudos, tačiau savininkams kartais sukelia ir rūpesčių. Ypač tuomet, kai keičiasi sklypo paskirtis, vyksta padalinimas ar kiti esminiai sklypo pokyčiai. Jei savo sklype nusprendėte veisti mišką, statyti ūkinius pastatus, suprojektuoti žemės ūkio valdas, vykdyti kaimo turizmą ar įkurti ūkininko sodybą, kaimo plėtros projektas bus būtinas. Nors tai tėra dokumentas, tačiau be jo norimų pakeitimų teisėtai atlikti negalėsite, o baudos išvengti greičiausiai nepavyks. Pati pirmoji užduotis ir protingiausia išeitis – užsisakyti kaimo plėtros projektus Klaipėdoje.

Mes jums siūlome patyrusių matininkų, geodezininkų ir architektų komandą, kuri greitai, patogiai ir kokybiškai atliks kaimo plėtros projektus jūsų poreikiams bei sutvarkys visus reikalingus dokumentus, kad jūs išvengtumėte bet kokio vargo. Atsikvėpkite ir negalvokite apie tai, apie ką nesate pratę galvoti. Leiskite specialistams pasirūpinti kaimo plėtros projektais ir turėkite tvarkingai įteisintą sklypą savo individualiems poreikiams tenkinti.

Kodėl rinktis mus?

Patirtis

Mūsų komandoje dirba tik kvalifikuoti kaimo plėtros projektų rengimo specialistai. Nuo matininkų ir geodezininkų iki patyrusių ir daug situacijų mačiusių architektų. Darbus atliksime taip, kaip to reikalauja bendra tvarka, o rezultatas jus tikrai nudžiugins savo greičiu ir kokybe.

Tikslumas

Niekuomet nenukrypstame nuo projektinių reikalavimų ir visus dokumentus parengiame, kaip to reikalauja priimta tvarka. Tikslumas yra mūsų savybė, kurią puoselėjame, todėl nesunkiai išvengiame netinkamai atliktų darbų arba pakartotinio užduočių atlikimo.

Specialistų komanda

Mūsų komandoje dirba tik patyrę ir kvalifikuoti specialistai. Turime visą būrį geodezininkų, matininkų ir kitų žemėtvarkos specialistų, todėl visada suteiksime reikalingas paslaugas pagal poreikį.

Organizuotumas

Organizacinis darbas nuo senų laikų yra vertinamas labiau už pavienį, kadangi atsitikus nenumatytiems įvykiams, specialistų būrys visuomet užbaigs pradėtus darbus. Užduotis visuomet planuojame ir dalinamės, taigi kiekvienas klientas gauna visą dėmesį ir nebūna užmirštas.

Kaimo plėtros projektai Klaipėdoje

Kaimo plėtros projektai yra rengiami atsižvelgiant į sklypo pokyčių tikslus bei yra įgyvendinami vadovaujantis galiojančiais žemėtvarkos reikalavimais. Paslaugos kaina yra skaičiuojama individualiai kiekvienam sklypui, todėl jei norite sužinoti tikslią kaimo plėtros projekto kainą, kreipkitės į specialistus, kurie jums pateiks pasiūlymą. Mes orientuojamės ne į projekto dydį ar kliento svarbą ir į kiekvieną užsakymą žiūrime rimtai. Darbus atliekame pažadėtu laiku, todėl jūs išvengsite bet kokių nepatogumų. Siekiame patenkinti kiekvieno kliento finansinius lūkesčius ir siūlome parankias darbų kainas, kadangi savo komandoje turime daug geodezijos srities specialistų, kurie yra pasirengę jums padėti bet kokiu žemėtvarkos klausimu.

Kreipkitės jau dabar

Suprantama, jog ne kiekvienas įsivaizduoja kaimo projektų rengimo trukmę ar darbų eigą, todėl mes teikiame nemokamas konsultacijas telefonu, kad jūs galėtumėte greitai ir patogiai gauti atsakymus į sau rūpimus klausimus. Vertiname tiesioginį bendravimą ir užmezgame individualų ryšį su kiekvienu klientu. Paskambinkite mums nurodytu telefonu, gaukite rūpimus atsakymus, suderinkite sau patogų paslaugų atlikimo laiką bei greitai įvykdykite iškeltus tikslus savo sklype. Mes pasirūpinsime, kad dokumentų tvarkymas netaptų kliūtimi jūsų sklypo darbams, o jūs galėsite koncentruotis į jums svarbius darbus. Kreipkitės į mūsų patyrusius žemėtvarkos specialistus, kurie kokybiškai atliks jiems patikėtas užduotis ir tinkamai išpildys visus jūsų lūkesčius. Mes dirbame tam, kad jūs turėtumėte daugiau laisvės veikti ir galėtumėte tinkamai rūpintis savo nekilnojamuoju turtu.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494