Visus kaimo plėtros projektus rengia kvalifikuoti specialistai, išmanantys šio darbo specifiką bei turintys kvalifikacijos pažymėjimą. Kaimo plėtros projektas ir valdų formavimas gali būti reikalingas, kai yra norima atlikti miško sodinimo darbus, žemės paskirties pakeitimus ar projektuojant žemės ūkio valdas. Kaimo plėtros projekto atlikimo metu svarbiausia tinkamai parengti žemėtvarkos projektą įvertinant aplinkosaugos reikalavimus, ūkio veiklos kryptis bei kitus susijusius valdų formavimo principus.

Jei siekiate pradėti ūkinę veiklą ūkininko sodyboje, ieškote vietos kaimo turizmui ar norite išnuomoti žemės sklypą, be kaimo plėtros projekto neapsieisite. Parengtas projektas yra tvirtinamas savivaldybėje ir tik po patvirtinimo įsigalioja. Tam, kad kaimo plėtros projekto rengimas nesukeltų didelių problemų ir nevirstų amžiaus projektu, raginame pasitikėti patyrusiais specialistais, kurie ne tik išpildys viską tinkamai, bet ir suteiks visą informaciją apie projekto rengimo eigą.

Kodėl rinktis mus?

Profesionalumas

Savo komandoje turime patikimų ir itin gerai savo darbą išmanančių geodezininkų ir matininkų. Teikiame ne tik žemėtvarkos projektų rengimo paslaugas, bet ir kitas geodezijos paslaugas, todėl esame itin universalūs specialistai, kuriais verta pasitikėti.

Patirtis

Rinkoje esame sukaupę ilgametę patirtį, o tai leidžia greitai surasti sprendimus kiekvienoje situacijoje. Kaimo plėtros projektų rengimo tvarka yra nekintanti, tačiau individualūs sklypai ir klientų poreikiai reikalauja kompetencijos kiekviename žingsnyje.

Greitis

Nors kaimo plėtros projektų rengimui reikia peržengti ne vienos valstybinės institucijos slenkstį, tačiau gerai žinant procesų eigą ir reikalavimus galima ženkliai sutrumpinti projektų rengimo ir patvirtinimo laiką. Jei jums reikia operatyvių paslaugų, kreipkitės į šios srities profesionalus.

Atsakomybė

Dirbdami savo klientų labui įsipareigojame saugoti privatumą ir tinkamai rūpintis reikiamais dokumentais. Atsakome už savo atliekamus darbus bei tai, kokį rezultatą pasiekiame. Visapusiškas profesionalumas dirbant su nauja kompiuterine ir GPNS matavimo įranga leidžia paslaugas suteikti saugiai ir profesionaliai.

Kaimo plėtros projektai Kaune

Kaimo plėtros projektai pasižymi individualiais užsakovų aspektais, nuo kurių priklauso galutinė šios paslaugos kaina. Projekto apimtis, skubotumas, tikslai ir turinys dažniausiai nulemia, kokia bus kaimo plėtros projekto rengimo kaina, tačiau čia tikrai neverta vadovautis nuojauta. Tiesiausias kelias yra duoti užklausą kaimo plėtros projektų rengimo specialistams, kurie nedelsiant tiksliai paskaičiuotų tokios paslaugos kainą kiekvienu atveju. Specialiojo planavimo dokumentai yra rengiami pagal visas galiojančias kaimo plėtros žemėtvarkos projektų rengimo ir įgyvendinimo taisykles, tad renkantis profesionalus būsite tikri, jog jums reikalingi dokumentai bus paruošti tinkamai. Mes siūlome optimalias geodezijos, kadastrinių matavimų ir žemėtvarkos projektų rengimo kainas, todėl kviečiame susisiekti jau dabar.

Kreipkitės jau dabar

Reikia kaimo plėtros projekto, tačiau nežinote nuo ko pradėti? Siūlome nemokamą konsultaciją telefonu, kurios metu ne tik atsakysime į jums rūpimus klausimus, bet ir papasakosime apie projekto rengimo eigą, darbų įkainius bei terminus. Turėdami visą reikiamą informaciją galėsite nesunkiai priimti sprendimą dėl paslaugos užsakymo, todėl tikrai neteks laužyti galvos ar gaišti laiką specialistų paieškoms. Pasiūlysime ne tik žemėtvarkos projektų rengimo, bet ir kitas susijusias paslaugas, taigi jūs taupysite laiką ir išlaidas, o mes atliksime gerai organizuotus darbus. Pakomentuosime, kokių dokumentų reikia kiekvienu atveju bei kokia yra galiojanti projektų rengimo tvarka. Užsisakykite profesionalias kaimo plėtros projekto rengimo paslaugas savo poreikiams ir stebėkite nuosekliai vykdomus darbus. Skambinkite mums nurodytu telefonu ir mes paslaugiai suteiksime visą informaciją apie jums reikalingas paslaugas.

Siųskite užklausą

Mūsų komanda susisieks su jumis kaip įmanoma greičiau.

Ačiū, jūsų užklausa buvo išsiųsta.
Įvyko klaida. Prašome pabandyti vėliau.

Skambinkite jau dabar!

Mūsų specialistai yra pasiruošę jums padėti!

(8-673) 92494